Türkiye, Bilal Erdoğan’la Meral Akşener’in bu görüntüsünü tartışıyor

Tün bu gelişmelere rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'la İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in tokalaşması dikkat çekti. 

Antalya Elmalı’daki 667’nci Tarihi Yağlı Güreşleri’nde protokol krizi yaşandı. Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’a protokol uygulaması ve törende müsabakayı kazanan sporcuya altın kemeri Erdoğan’ın takması tepki topladı. CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, valiyi protokol esaslarına uymamakla suçlarken, İYİ Parti Milletvekili Tuba Vural Çokal, Vali Karaloğlu’nu işaret ederek, “Nepotik- monarşik bir saltanatın mı mabeyincisidir” diye sordu.

Bu kez kumaşlar farklı… Erdoğan’la Akşener’den dikkat çeken görüntü!

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Karaloğlu’nun protokol usulüne uymadığını ifade ederek, “Protokol tribününde kendime ayrılan yerde oturuyordum. Meral Hanım ve milletvekilleri geldi. Bir görevli yanıma yaklaşarak, rica etsem bir kayar mısınız?’ dedi. Ben de tepki gösterdim ve ‘Protokolde yeri olmayan Bilal Erdoğan burada oturuyor. Gidin onu kaldırın’ dedim. Bunun üzerine görevli uzaklaştı. Orada yaşanan durum protokolde hangi sıfat ve görevle oturduğu. İkinci sırada oturan milletvekillerimiz vardı. Tepkimiz buna” ifadelerini kullandı.

Tün bu gelişmelere rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’la İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tokalaşması dikkat çekti.

İŞTE O KARE: 

Akşener’in hiçbir resmi sıfatı olmadan protokol tribününde olan Bilal Erdoğan’la tokalaşmak için olduğu yere gitmesi sosyal medyada tepki çekti.

İŞTE O TEPKİLERDEN BAZILARI: 

6 YORUM

  1. niye kalkıp karşılayacakki o da gitmesin ayağına. zaten oraya onların resimleri asıldı ben güreşleride izlemedim. nerede görülmüş hainlerin muhalefetin resimlerini böyle spor müsabakası yada bir turnuvada ne işi var

  2. beyley bayanlar hep kavga bize ne kazandırır bırakın herkes işine baksın. hangi kavganın galibi varki. yeter seçimler bitti. bu kinlikle ancak mezarı bıylarız.

  3. Arkadaş ne var ya bu ülkeden Bi cacık olmaz bunlar birbirini yesin kavga etsin mi istiyorsunuz nedir bu kadar zorunuza giden bu siyasetçilerin ağzıyla bu düşmanlık kötü konuşma işine girmeyin kendi işinize bakın kendinizi düzeltin doğru olun bu işler de düzelir zaten

  4. bilal in ne özelliği var ki protokelde oturuyor buna hakkı yok. hakkı olmayan bir şeye tenezzüül etmiş. akşener saygılı, yapması gerekeni yapmış protokoldeki herkesele tokalaşıp onu atlayamazsı. vali hatalı uygulama yapmış yağcılık yapmış, tüm suç valinin ama ne yapsın emir kulu birini yağlamasa eline birşey geçmez. olan bizlere garibanlara halka aoluyor ama bizimde agzımız çuval değilki büzesiniz. vatandaş konuşmasa içine atıp hasta olacak. Ne gerek var be reis bunlara fikri hür vicdani hür bir cumhuriyet var.

  5. Efendi,kıçını biraz kaldırırsan incilerin dökülmez.Protokolde zaten yerin yok.Hanımın yaşına hürmet et de saygılı ol.Yüzünü ekşitmiş,zoraki elini uzatmış..Meral hanım tokalaşıyorsun bari yüzündeki ifaden ciddi olsun.Baba-oğul yüzünde istemez bir ifadeyle tokalaşırken sen se gülücükler saçıyorsun.Yapma lütfen,biraz gururlu olun.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En çok okunan haberler

Ders kitabından Mahmut Tuncer çıktı: Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Halay ise her yere

Günay Yayınları'ndan çıkan ve mantık sorularını içeren bir kitapta, şarkıcı Mahmut Tuncer'in sözlerine yer verilen bölüm sosyal medyada tepki topladı. Günay Yayınları konuya ilişkin açıklama yaptı.

18 milyon liralık zarar sorumlulardan tahsil edilecek

Sayıştay, İSKİ'nin bazı şirketler, kulüpler, dernek ve vakıflar ile bazı kişilere indirimli su tarifesi uygulamasını araştırdı.

Ceylan Ertem “y.rrak gibi” hakaretine isyan etti: Her gün hakkımızda…

Alternatif müziğin dikkat çeken isimlerinden Ceylan Ertem, sosyal medyada kendisine edilen küfürlere isyan etti. 

CHP’ye yakın anket şirketinden CHP’yi ayağa kaldıracak anket sonuçları

Yerel seçimlere yaklaşırken büyükşehirlerdeki oy dağılımlarını, ittifakların söylemlerinin belirlediğini söyleyen Gezici Araştırma Genel Müdürü Murat Gezici “Kutuplaştırma yerine sorunları çözmeye dönük söylem adayın puanını arttırıyor. Buna göre; İstanbul, Ankara, Aydın, Hatay Cumhur İttifakı AKP adayları, Adana Cumhur İttifakı MHP adayı, Bursa Millet İttifakı CHP adayı ve Mersin’de İYİ Parti adayının önde olduğu görülüyor”. dedi.

İddiaları reddetmişlerdi… İBB hedefi 12’den vurdu!

AKP döneminde İBB'nin bazı vakıflara yaptığı yardımlar büyük tartışmalara neden olmuştu. Bugün belediyenin Okçular Vakfı Spor Kulübü Derneği'ne yaptığı maddi yardım ortaya çıktı. Belediyenin kasasından, tek kalemde 1 milyon 200 bin lira para çıktı.

Canan Kaftancıoğlu: İktidara giden yolların taşlarını örecek çalışmayı başlatıyoruz

31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde İstanbul’da tarihi bir başarıya imza atan CHP’nin il yönetimi ve ilçe başkanları, İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda buluştu.

Sovyet generalinin anıtının kaldırılma kararına tepki: Kendini zincirledi

Çekya'nın başkenti Prag'da Mihail Şultz isimli genç bir adam, İkinci Dünya Savaşı'nda Kızıl Ordu’nun 1. Ukrayna Cephesi’nin komutanlığını yapan Sovyetler Birliği Mareşali Ivan Konev’in anıtının kaldırılma planına, anıtın önünde kendini zincirleyerek tepki gösterdi.

Vajina Müzesi ziyaretçilerine kapılarını açıyor

İngiltere'nin başkenti Londra'da bir vajina müzesi açılıyor. Dünyada 'bir ilk' niteliğinde olacak müze, önyargıları yıkmayı ve ziyaretçilerine jinekolojik araştırmalar ışığında bilgiler sunmayı amaçlıyor.

“Mustafa= ?” sorusunu soran Tuğçe Kazaz’tan sevindiren haber! Artık soru sormayacak…

4 kez din değiştirmesiyle bilinen Tuğçe Kazaz, Mustafa Kemal Atatürk’ün adından yola çıkarak, “Neden Mustafacı yok?” diye sordu.

Davutoğlu Meclis’te grup kuracak mı? İşte yanıtı

AKP’den istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yakın ekibinden üst düzey bir yetkili, yeni partinin Meclis’te nasıl bir çalışma yürütmeyi hedeflediğine dair açıklamada bulundu.

AKP’den istifa eden vekil: Perinçek’le AK Parti nasıl aynı kulvarda yürür?

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AKP'den istifası sonrası kendisi ile birlikte yol yürüyen siyasilerin de istifaları devam ediyor. Davutoğlu'nun istifasının ardından partisinden istifa eden AKP 26. dönem Konya milletvekili Ömer Ünal yeni parti ile ilgili tarih verdi. Yeni partinin Kasım ayında kurulacağını belirten Ünal, "Biz seferden sorumluyuz. Zafer ise Allah'ın takdiridir. Yeni partinin Kasım ayı içinde ilan edileceğini söyleyebiliriz" dedi.

MHP’den MEB’e veryansın! Devlet eliyle bunu yapamazsınız…

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a, 9'uncu sınıflarda okutulan tarih ders kitabında yer alan 'Türklerin İslamiyet'i Kabulü' başlıklı bölümün içeriğine ilişkin mektup gönderdi. Ataman mektubunda, ‘Metinde Kürtlerin Türklerden önce Müslümanlığı kabul ettikleri ifadesi, Kürt tarihinin Türk tarihiyle yarıştırılması gibi art niyetli bir kaygıyı bünyesinde barındırmaktadır’ ifadesine yer verdi.

İddiaları reddetmişlerdi… İBB hedefi 12’den vurdu!

AKP döneminde İBB'nin bazı vakıflara yaptığı yardımlar büyük tartışmalara neden olmuştu. Bugün belediyenin Okçular Vakfı Spor Kulübü Derneği'ne yaptığı maddi yardım ortaya çıktı. Belediyenin kasasından, tek kalemde 1 milyon 200 bin lira para çıktı.