Türkiye, Bilal Erdoğan’la Meral Akşener’in bu görüntüsünü tartışıyor

Tün bu gelişmelere rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'la İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in tokalaşması dikkat çekti. 

Antalya Elmalı’daki 667’nci Tarihi Yağlı Güreşleri’nde protokol krizi yaşandı. Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’a protokol uygulaması ve törende müsabakayı kazanan sporcuya altın kemeri Erdoğan’ın takması tepki topladı. CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, valiyi protokol esaslarına uymamakla suçlarken, İYİ Parti Milletvekili Tuba Vural Çokal, Vali Karaloğlu’nu işaret ederek, “Nepotik- monarşik bir saltanatın mı mabeyincisidir” diye sordu.

Bu kez kumaşlar farklı… Erdoğan’la Akşener’den dikkat çeken görüntü!

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Karaloğlu’nun protokol usulüne uymadığını ifade ederek, “Protokol tribününde kendime ayrılan yerde oturuyordum. Meral Hanım ve milletvekilleri geldi. Bir görevli yanıma yaklaşarak, rica etsem bir kayar mısınız?’ dedi. Ben de tepki gösterdim ve ‘Protokolde yeri olmayan Bilal Erdoğan burada oturuyor. Gidin onu kaldırın’ dedim. Bunun üzerine görevli uzaklaştı. Orada yaşanan durum protokolde hangi sıfat ve görevle oturduğu. İkinci sırada oturan milletvekillerimiz vardı. Tepkimiz buna” ifadelerini kullandı.

Tün bu gelişmelere rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’la İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tokalaşması dikkat çekti.

İŞTE O KARE: 

Akşener’in hiçbir resmi sıfatı olmadan protokol tribününde olan Bilal Erdoğan’la tokalaşmak için olduğu yere gitmesi sosyal medyada tepki çekti.

İŞTE O TEPKİLERDEN BAZILARI: 

6 YORUM

  1. Efendi,kıçını biraz kaldırırsan incilerin dökülmez.Protokolde zaten yerin yok.Hanımın yaşına hürmet et de saygılı ol.Yüzünü ekşitmiş,zoraki elini uzatmış..Meral hanım tokalaşıyorsun bari yüzündeki ifaden ciddi olsun.Baba-oğul yüzünde istemez bir ifadeyle tokalaşırken sen se gülücükler saçıyorsun.Yapma lütfen,biraz gururlu olun.

  2. bilal in ne özelliği var ki protokelde oturuyor buna hakkı yok. hakkı olmayan bir şeye tenezzüül etmiş. akşener saygılı, yapması gerekeni yapmış protokoldeki herkesele tokalaşıp onu atlayamazsı. vali hatalı uygulama yapmış yağcılık yapmış, tüm suç valinin ama ne yapsın emir kulu birini yağlamasa eline birşey geçmez. olan bizlere garibanlara halka aoluyor ama bizimde agzımız çuval değilki büzesiniz. vatandaş konuşmasa içine atıp hasta olacak. Ne gerek var be reis bunlara fikri hür vicdani hür bir cumhuriyet var.

  3. Arkadaş ne var ya bu ülkeden Bi cacık olmaz bunlar birbirini yesin kavga etsin mi istiyorsunuz nedir bu kadar zorunuza giden bu siyasetçilerin ağzıyla bu düşmanlık kötü konuşma işine girmeyin kendi işinize bakın kendinizi düzeltin doğru olun bu işler de düzelir zaten

  4. beyley bayanlar hep kavga bize ne kazandırır bırakın herkes işine baksın. hangi kavganın galibi varki. yeter seçimler bitti. bu kinlikle ancak mezarı bıylarız.

  5. niye kalkıp karşılayacakki o da gitmesin ayağına. zaten oraya onların resimleri asıldı ben güreşleride izlemedim. nerede görülmüş hainlerin muhalefetin resimlerini böyle spor müsabakası yada bir turnuvada ne işi var

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, arkayı iyi desteklememiz lazım

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Darülaceze İdare Meclisi Üyesi Bilal Erdoğan, “Bu ülkenin geleceği için gençlerine mesajlar veren, motivasyon veren kimimiz var? Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, Libya’da mücadele, Doğu Akdeniz’de mücadele, Suriye’de mücadele, dünyanın dört bir yanında dünyanın en büyük aktörleriyle masaya oturuyor artık bizim arkadan gelenler olarak bu arkayı iyi desteklememiz lazım” dedi.

Gelecek Partisi’ne katılanların akrabaları geleceklerinden kaygılı! Bir bir işten çıkartılıyorlar…

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, partinin bazı idarecilerinin akrabaları, kardeşlerinin görevden alındıklarını belirterek, “Feramuz Üstün’ün damadını görevden aldılar. Benim kardeşimi Genel Müdür Yardımcılığından aldılar. Sayın Davutoğlu’nun dünürünü İstanbul Ticaret Odasında Başkanvekiliydi, görevi bırakması istendi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın ‘AKP’de FETÖ’cü varsa ispatlayın’ sözlerine CHP’den ‘belgeli’ yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘FETÖ’nün siyasi ayağı araştırması için “Meclis’i buna karıştıramazsın” ve “Haydi ispatlayın” sözlerine yanıt verdi.

AKP’li Başkanın hesabından skandal Rahşan Ecevit paylaşımı

AKP’li Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz sosyal medya hesabından Rahşan Ecevit’in vefatı ile ilgili bir paylaşımın altına “Ateşi bol olsun inşallah” yorumu yapması büyük tepki çekti.

“Erdoğan’ın uçağına asla binmem” demişti… O karede kendini böyle gizledi!

‘Erdoğan’ın uçağına asla binmeyeceğim’ diye yazan Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Libya Konferansı dönüşü Erdoğan’ın uçağı ile Türkiye’ye döndü.
209,961BeğenenlerBeğen
4,671TakipçilerTakip Et