Turgay Güler’den İmamoğlu mazbata aldıktan sonra kendisine teşekkür eden CHP’liye yanıt: Aynen öyle şampiyon

31 Mart seçimlerinden önce Ekrem İmamoğlu'nu ağırladığı sıradışı programla CHP'nin oylarını arttırdığı iddia edilen yandaş Turgay Güler kendisine "emeğin büyük teşekkürler" diyen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'na cevap verdi. 

31 Mart seçimlerinden önce Ekrem İmamoğlu’nu ağırladığı sıradışı programla CHP’nin oylarını arttırdığı iddia edilen yandaş Turgay Güler kendisine “emeğin büyük teşekkürler” diyen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’na cevap verdi.

Tanrıkulu Güler’e böyle teşekkür etmişti.

Turgay Güler de Tanrıkulu’na, “Aynen öyle şampiyon. ‘Diyola’. Sadece ‘diyola’. Seninkiler diyola. Çünkü süreç devam ediyor ve o mazbata şaibeli. Aslolan YSK’nın ne dediği. Henüz demedi. Sen hukukçusun bilmen lazım” sözleriyle yanıt verdi.

Ekrem İmamoğlu’ndan tatil eleştirilerine yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, depremin vurduğu Elazığ'a yaptığı ziyaretin hemen ardından Erzurum Palandöken'e gittiği için yöneltilen eleştirilere yanıt mahiyetinde bir mesaj yayınladı.

Televizyona çıkıp ‘uçuyoruz’ demekle Türkiye uçmaz

Elazığ depremiyle ilgili 'Milletimiz bir toplumsal sınavdan daha yüzünün akıyla çıktı' diyen Akşener, halkın geçinemediğini belirterek ekonomi yönetimini eleştirdi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ankara’dan Elazığ’a taşımanın maliyeti…

Depremden sonra Erdoğan Elazığ’a uçtu. Öncesinde ise Cumhurbaşkanı’nı Elazığ Havalimanı’ndan almak ve kent merkezine taşımak için dev bir araç filosu Ankara’dan yola koyuldu. Bu organizasyon sadece gidiş yolculuğunda 41 bin 308 liralık yakıt tüketti.

Son dakika… Türkiye’de 9’u Çinli 12 kişi koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Aksaray'da 9'u Çinli işçi 3'ü Türk 12 kişi cornovavirüs şüphesiyle tedbir amaçlı müşahade altına salınrı.

Burhan Kuzu’nun “Ecevit deprem paralarıyla maaşları ödedi” sözlerine MHP’li Enginyurt’tan tokat gibi cevap

Eski AKP Milletvekili Burhan Kuzu’nun 17 Ağustos depremi mesajına o dönemin hükümet ortaklarından MHP’nin Ordu milletvekili Cemal Enginyurt’tan tepki geldi.
209,908BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et