Cumartesi / 21 Kasım 2020

Turgay Güler hedef gösterdi: Amberin Zaman ve Mehmet Ali Alabora Reina katliamının planlayıcısıdır

AKP’ye olan yakınlığıyla bilinen Güneş Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler oyuncu Memet Ali Alabora’yı ve gazeteci Amberin Zaman’ı hedef gösterdi. Güler, İstanbul Ortaköy’de ünlü gece kulübü Reina’da gerçekleşen 39 kişinin yaşamını yitirdiği 65 kişinin de yaralandığı katliamı Alabora ve Zaman’ın planladığını söyleyerek “Sanatçı görünümlü hainler tıpkı Gezi darbe girişiminde olduğu gibi yine operasyona kalkıştı” dedi. […]

204,619BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

AKP’ye olan yakınlığıyla bilinen Güneş Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler oyuncu Memet Ali Alabora’yı ve gazeteci Amberin Zaman’ı hedef gösterdi.

Güler, İstanbul Ortaköy’de ünlü gece kulübü Reina’da gerçekleşen 39 kişinin yaşamını yitirdiği 65 kişinin de yaralandığı katliamı Alabora ve Zaman’ın planladığını söyleyerek “Sanatçı görünümlü hainler tıpkı Gezi darbe girişiminde olduğu gibi yine operasyona kalkıştı” dedi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan hedef gösteren paylaşımlarda bulunan Güler şu ifadeleri kullandı:

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

AKP’nin kurucularından Arslan: ROLÜMÜZÜ FAZLA ABARTTIK

AKP’nin kurucularından Mehmet İhsan Arslan, “Rolümüzü fazla abarttık. Filistin’den çok Filistincilik yaptık. İhvan’dan çok İhvancılık yaptık. Osmanlıcılığa özendik” dedi.

Atatürk’e hakaret eden arkadaşını ayağından vurdu

Rize’de bir kıraathanede İ.K, aynı masada oturduğu Z.Y’yi önce Atatürk’e hakaret etmemesi için uyardı, yeniden Atatürk’e hakaret edince ayağından vurarak yaraladı.

TRT Belgesel’de ‘dişi kuş’ yerine ‘bayan kuş’!

TRT Belgesel bülbülleri anlattığı belgeselinde dişi bülbül yerine kullandığı bayan bülbül tanımlaması şaşkınlık yarattı.

Casus yazılımla dev vurgun

İstanbul merkezli yapılan eş zamanlı operasyonda, vatandaşların cep telefonlarına gönderdikleri casus programı ile banka hesaplarını ele geçiren çete üyesi 9 kişi gözaltına alındı.

Kaçış sendromuna yakalanan Mehmet Ali Erbil’den yeni fotoğraf

Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden ve kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi görmeye başlayan şovmen Mehmet Ali Erbil’den yeni fotoğraf geldi.