Türbanlılara hakaret mi etti? Metin Uca’dan Kübra Nur Beyrutlu açıklaması: Aranızda az da olsa salAKların alınacağını kestiremiyordum

Ünlü şovmen Metin Uca, AKP'lilerin Ekrem İmamoğlu hakkında İBB personellerini işten kovacağı yaygarasını eleştirmek için çok konuşulacak bir çıkışa imza attı.

207,618BeğenenlerBeğen
7,894TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Ünlü şovmen Metin Uca, AKP’lilerin Ekrem İmamoğlu hakkında İBB personellerini işten kovacağı yaygarasını eleştirmek için çok konuşulacak bir çıkışa imza attı.

“KÜBRA NUR BEYRUTLU…”

Sosyal medya hesabından Lübnanlı porno yıldızı Mia Khalifa’nın fotoğrafını paylaşan Uca, “Herşeyinize destek olduk, ama ilk gün göreve başlar başlamaz ispark yöneticisi, tüm benliğini işine verniş gecesini gündüzüne katıp alınteri ile işine dört elle sarılmış Kübra Nur Beyrutlu hanımı görevden almanızı anlayamadım. İstisnasız herkesi kucaklayan bu elemanı atmayınız” dedi.

Uca’nın bu paylaşımı tepki çekti.

Metin Uca tepkilerin ardından açıklama yaptı.

Metin Uca’dan Ekrem İmamoğlu’na tepki: İstisnasız herkesi kucaklayan bu elemanı işten atmayınız

Yine Twitter hesabından açıklama yapan Metin Uca, “Mizahtan zerre anlamayan, gülmece duygusu gelişmemiş insan evlatlarına burada çok anlattım yine anlatırım: İroni nedir? baştan tanımlarım. Trollerin burada kusacaklarını biliyordum ama aranızda az da olsa bulunan salAKların alıncağını kestiremiyordum” dedi.

loading...

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.

Erdoğan, sokağa çıkma yasağını iptal etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağını iptal ettiğini duyurdu.

İmamoğlu: İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor

Göreve başladığı günden bu yana karşılaştığı engeller için "Akla mantığa uymuyor" diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor" dedi.
207,618BeğenenlerBeğen
7,894TakipçilerTakip Et