Türbanlılara hakaret eden provokatörün ifadesi: AK Parti’ye oy verdim, üç eşim de türbanlı

Çektiği videolarda havalimanındaki başörtülü işçilere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret içerikli sözleri nedeniyle tutuklanan Bülent Kökoğlu’nun ifadesi ortaya çıktı.

İzmir’den İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’ne gelen Bülent Kökoğlu , burada cep telefonuyla bir video çekmiş, havalimanındaki başörtülü bir güvenlik çalışanını göstererek hakaret içerikli sözler söylemişti.
Sosyal medyada yayılması ve gelen tepkiler üzerine Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.

‘EŞLERİMDE KAPALIYDI’

Sözcü’nün haberine göre, savcılık ifadesinde Kökoğlu, 3 kere evlendiğini ve eşlerinin kapalı olduğunu belirterek “Evlenmeyi düşündüğüm başörtülü kız arkadaşımla ayrıldık. İstanbul’a geldiğimde ne yaptığımı bilmeden alkollü olarak bu kaydı yaptım, bu sebeple suç olduğunu bilerek yapmadım. Çok pişmanım, çok üzgünüm yaptığım şeylerden dolayı herkesten özür diliyorum. Bu olay nasıl gerçekleştiğini, hatırlamıyorum” dedi.

Türbanlılara hakaret ettiği için tutuklanan Bülent Kökoğlu’nun kafa karıştıran paylaşımları

“AK PARTİ’YE OY VERİYORUM“

Bülent Kökoğlu, Cumhurbaşkanı’na hakaret içeren video için de pişman olduğunu söyleyerek “Bu videoyu çektiğim esnada ağır alkollüydüm. Videoda ‘Türkiye Cumhuriyeti ve Recep Tayyip Erdoğan’ şeklindeki söylemlerde bulunurken hakaret kastım yoktu. Ben kendim de Ak Parti’ye oy veriyorum.” diye konuştu.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Savcılık işlemlerinin ardından Kökoğlu, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza mahkemesi tarafından “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” ve “Cumhurbaşkanına hakaret” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

En çok okunan haberler

İddiaları reddetmişlerdi… İBB hedefi 12’den vurdu!

AKP döneminde İBB'nin bazı vakıflara yaptığı yardımlar büyük tartışmalara neden olmuştu. Bugün belediyenin Okçular Vakfı Spor Kulübü Derneği'ne yaptığı maddi yardım ortaya çıktı. Belediyenin kasasından, tek kalemde 1 milyon 200 bin lira para çıktı.

CHP’ye yakın anket şirketinden CHP’yi ayağa kaldıracak anket sonuçları

Yerel seçimlere yaklaşırken büyükşehirlerdeki oy dağılımlarını, ittifakların söylemlerinin belirlediğini söyleyen Gezici Araştırma Genel Müdürü Murat Gezici “Kutuplaştırma yerine sorunları çözmeye dönük söylem adayın puanını arttırıyor. Buna göre; İstanbul, Ankara, Aydın, Hatay Cumhur İttifakı AKP adayları, Adana Cumhur İttifakı MHP adayı, Bursa Millet İttifakı CHP adayı ve Mersin’de İYİ Parti adayının önde olduğu görülüyor”. dedi.

Mustafa Cengiz, şirket ve şirketleri

Mustafa Cengiz'in şirket ve şirketleri hakkında herşey... Mustafa Cengiz kimdir?

Soyunma kabininde kadınların fotoğrafını çeken müezzin: Şaka maksadıyla çektim

Bursa Osmangazi Müftülüğü görevlisi, Mehmet Zahit Kotku Cami Müezzin Kayyımı Yakup Çerkez Temmuz ayında bir mağazada kadın soyunma kabinlerinde cep telefonuyla video çekerken yakalanmıştı. Çerkez savunmasında 'Yan kabinde arkadaşım olduğunu düşünerek, şaka maksadıyla cep telefonumla video ve fotoğraf çektim' dedi.

18 milyon liralık zarar sorumlulardan tahsil edilecek

Sayıştay, İSKİ'nin bazı şirketler, kulüpler, dernek ve vakıflar ile bazı kişilere indirimli su tarifesi uygulamasını araştırdı.

Abdurrahman Dilipak’tan bomba yazı: AK Partililer…

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısında siyasi partilerin bürokratik ilişkilerini eleştirdi.

Berat Albayrak itiraf etti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, fon kaynaklarının kamu bankalarında kullanıldığını kabul etti.

Abdülkadir Selvi: Erdoğan’ın kendini çok tutabileceğini sanmıyorum

Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yeni partilere olan tavrını açıkladı.

Melih Gökçek yine ‘kandırıldı’, o İSPARK çalışanı AKP’li çıktı!

Melih Gökçek'in Ekrem İmamoğlu Belediye Başkanı seçilince 'İSPARK'ı HDP'lilere teslim etti' diye paylaştığı İSPARK çalışanının AKP'li olduğu ve görüntülerin 1.5 yıl önce kaydedildiği ortaya çıktı.

‘Bu haberi yaparsan Allah’ın evini lekelemiş olursun’ dedi!

İstanbul Fatih'teki Tarsus Camii’nde H.U. adlı kişinin, Kuran kursuna gelen çocuklara cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bağlanmıştı: ‘Topkapı Sarayı’nın parası nereye gidiyor?’

İYİP milletvekili İsmail Koncuk, Topkapı Sarayı'nın Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar Başkanlığı'na devredilmesini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a sordu.

Nurettin Yıldız: Kadınların 90 km’den fazla araç kullanmaları dinen yasak

Gerici açıklamalarıyla bilinen Nurettin Yıldız, bu kez de kadınların kaç kilometre araç süreceğine karıştı. Yıldız, 'Fıkıh açısından yani dinimizin hükümleri açısından tek sorun kadının direksiyonun başında yanında mahremi yokken 90 km’den fazla araç kullanmasıdır. Çünkü Peygamber Efendimiz kadının 90 km'den fazla bir yere bir tane iki tane üç tane kadın da olsa yanında mahremi olmadığı sürece gitmesini yasaklamıştır' dedi.

AKP’de flaş istifa: ‘Vefa görmedik’

Birbiri ardına gelen istifalara son eklenen isim AKP'li eski Konya İl Bşakanı Musa Arat oldu