Pazar / 5 Temmuz 2020

Turan Hançerli hem israfı önledi, hem doğayı korudu

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, hem göreve geldiğinde başlattığı tasarruf politikasını sürdürmek hem de çevre duyarlılığı geliştirmek için önemli bir adım attı.

207,025BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et

Son dönemde sık sık günedeme gelen Kaz Dağları başta olmak üzere ülkenin çeşitli bölgelerinde süren doğa katliamları ve orman yangınları birçok vatandaş tarafından tepkiyle karşılanırken Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli hem kağıt tasarrufu hem de çevre duyarlılığı açısından örnek bir adım attı.

Her yıl Belediye Meclisi üyelerine onaylamaları için basılı halde gönderilen Avcılar Belediyesi 2019-2024 Stratejik Planı ve Performans Programı bu yıl basılmayarak tüm meclis üyelerine e posta yoluyla iletildi. Yaklaşık 250 sayfalık Stratejik Plan ve Performans Programı 37 kişiden oluşan meclis üyelerine bu yıl ilk kez basılı halde değil e-posta yoluyla gönderildi.

“Doğaya uyumlu yaşamak zorundayız”

Avcılar Belediyesi’nin insana, doğaya uyumlu ve tüm canlılara saygılıyla yaklaşan, yüzünü çağdaş belediyeciliğe dönmüş bir anlayışla yönetildiğini ifade eden Başkan Hançerli, “Havamızın, suyumuzun, ve toprağımızın giderek daha kötü biçimde kirlendiği, binlerce canlıya yuva olan ormanlarımızın yangınlarda kaybettiğimiz ve iklim krizinin kapıda olduğu bu günlerde artık doğayla uyumlu yaşamanın bir bilinçten ziyade zorunluluk olduğu açıktır. Gerçekleştirdiğimiz bu uygulama ile hem tasarruf sağlamış hem de çevreyi tahrip etmekten kaçınmış olacağız” dedi.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

AKP’li vekil Erdoğan’ın açılışına katılmadı!

Ardahan'da AKP'nin tek vekili olan Orhan Atalay, Çıldır ilçesinde yapımı tamamlanan Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Köroğlu Barajı ve Kotanlı Hidroelektrik Santrali'nin açılışına katılmadı.

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.
207,025BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et