Turan Hançerli hem israfı önledi, hem doğayı korudu

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, hem göreve geldiğinde başlattığı tasarruf politikasını sürdürmek hem de çevre duyarlılığı geliştirmek için önemli bir adım attı.

208,787BeğenenlerBeğen
7,603TakipçilerTakip Et

Son dönemde sık sık günedeme gelen Kaz Dağları başta olmak üzere ülkenin çeşitli bölgelerinde süren doğa katliamları ve orman yangınları birçok vatandaş tarafından tepkiyle karşılanırken Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli hem kağıt tasarrufu hem de çevre duyarlılığı açısından örnek bir adım attı.

Her yıl Belediye Meclisi üyelerine onaylamaları için basılı halde gönderilen Avcılar Belediyesi 2019-2024 Stratejik Planı ve Performans Programı bu yıl basılmayarak tüm meclis üyelerine e posta yoluyla iletildi. Yaklaşık 250 sayfalık Stratejik Plan ve Performans Programı 37 kişiden oluşan meclis üyelerine bu yıl ilk kez basılı halde değil e-posta yoluyla gönderildi.

“Doğaya uyumlu yaşamak zorundayız”

Avcılar Belediyesi’nin insana, doğaya uyumlu ve tüm canlılara saygılıyla yaklaşan, yüzünü çağdaş belediyeciliğe dönmüş bir anlayışla yönetildiğini ifade eden Başkan Hançerli, “Havamızın, suyumuzun, ve toprağımızın giderek daha kötü biçimde kirlendiği, binlerce canlıya yuva olan ormanlarımızın yangınlarda kaybettiğimiz ve iklim krizinin kapıda olduğu bu günlerde artık doğayla uyumlu yaşamanın bir bilinçten ziyade zorunluluk olduğu açıktır. Gerçekleştirdiğimiz bu uygulama ile hem tasarruf sağlamış hem de çevreyi tahrip etmekten kaçınmış olacağız” dedi.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Didem Arslan’a kızan Mehmet Çilingiroğlu Habertürk’ü terk edip CNN Türk’te Ahmet Hakan’a katıldı!

Habertürk TV canlı yayınına bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, sözlerinin kesilmesine tepki göstererek yayını terk etti. Çilingiroğlu yarım saat sonra CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına katıldı. 

Halka yardımı engellemeye pes dedirten açıklama… Soylu: İmamoğlu’ndan işkilleniyorum

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakan'ın sorularını cevapladı

Süleyman Soylu: Şehirler arası seyahati daha da zorlaştıracağız

Süleyman Soylu, "100 binin üzerinde uçak ve otobüsle şehir değiştirme talebi var. Şehirler arası seyahati daha da zorlaştıracağız." ifadelerini kullandı.

Fahrettin Koca yutkundu, gözleri doldu… Kaç sağlık emekçisi koronavirüse yakalandı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısının ardından kameralar karşısında geçti. Koca, basın toplantısının ardından sorulara yanıt verdi. 

Sağlık bakanı günler sonra kameralar karşısında: Herhangi bir insan bu hastalık yokmuş gibi yaşayamaz

Bilim Kurulu bugün bir kez daha toplandı. Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı.
208,787BeğenenlerBeğen
7,603TakipçilerTakip Et