Pazartesi / 7 Haziran 2021

Tüm Haberler

Satış süreci başladı… Süleyman Özışık Sedat Peker’in tarafına mı geçti?

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında arabuluculuk yaptığı iddia edilen Hadi Özışık "Yaptıysam şerefsizim" demişti. Bu açıklama üzerine Sedat Peker, Özışık'la yaptığı görüşmenin kaydını yayınlamıştı. Videoları izleyince şaşırdığını belirten Süleyman Soylu ise "İsmimizi kullanarak bir mafya lideriyle bana tuzak kurdular" diyerek suç duyurusunda bulunmuştu. 

Habertürk Veyis Ateş’i izne çıkardı!

HaberTürk TV'de Veyis Ateş'in sunduğu haftaiçi akşam haberlerini bugün Ceren Bektaş Atuk sundu.

Sedat Peker’in ”Para gönderdim” dediği Almanya’daki derneğin başkanının dikkat çeken paylaşımları

Sedat Peker'den 10 bin TL aldığı iddia edilen AK Parti'li vekilin kim olduğu uzun süredir tartışılıyordu. Peker geçtiğimiz pazar günü yayınladığı videoda bu ismin Metin Külünk olduğunu açıkladı. Tutarın da 10 bin TL değil, daha fazla olduğunu söyledi.

Sedat Peker’in “para gönderdim” dediği Almanya’daki dernek: Osmanen Germania

Sedat Peker'in "Metin Külünk söyledi ben de para gönderdim" dediği ve Almanya'da hâlâ yasaklı olan "Osmanen Germania" (Almanyalı Osmanlılar) derneğinin sicili epey kabarık.

Soylu-Külünk-Peker için dikkat çeken Almanya iddiası

Sedat Peker'in videolarıyla beraber AKP'li Metin Külünk ile ilgili iddialar da ortaya atıldı. Benzerleri önceki senelerde Almanya'da da gündeme gelmişti.

CHP’li Tanrıkulu: Hedef gösterildim

CHP'li Meclis İnsan Hakları Komisyonu Üyesi Sezgin Tanrıkulu, Türkiye'de çocukların yaşam hakkıyla ilgili geçen hafta pazartesi günü yaptığı açıklama nedeniyle, trol hesaplar üzerinden hedef gösterildiğini söyledi.

‘Yazıcının poliçe kesme sesi’ bağımlılık yaptı: Süleyman Soylu ve oğlundan dikkat çeken hamle!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve oğlu Engin Levent Soylu’nun, ocak ayında yeni bir sigorta şirketi kurduğu öğrenildi. Şirketin sermayesi 100 bin TL olarak belirlenirken, faaliyet alanı içine internet üzerinden sigorta satışı da eklendi.

Ahmet Şık hakkında soruşturma başlatıldı

27. Dönem Milletvekili Ahmet Şık hakkında katıldığı bir yayında sarfettiği sözlerle ilgili olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından resen soruşturma başlatıldı.

AKP’de Süleyman Soylu krizi: ‘Bu soruyu nasıl sorabilir?’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in yayımladığı videolarda sıklıkla Süleyman Soylu'yu işaret etmesi, Soylu'nun ise "aylık 10 bin dolar alan siyasetçi var" iddiasında bulunması AKP içinde yeni bir kriz doğurdu.

Peker’in adamlarının Fatih Altaylı’ya saldırdığı ortaya çıktı!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde Sedat Peker'in 9'uncu videosundaki iddiaları değerlendirirken çarpıcı bir açıklama yaptı. Altaylı, yıllar önce Peker'in adamları tarafından saldırıya uğradığını yazdı.

Sedat Peker hangi gazeteciyi tehdit ettiğini itiraf etti

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Son ankette AKP seçmeninden itiraf gibi ‘mafya’ cevabı!

MetroPOLL tarafından yapılan ankete göre, AKP seçmeninin yüzde 44,7'si mafya örgütlerinin birileri tarafından korunup kollandığını düşünüyor.

İşte Sedat Peker’in ‘çok suç çıkar’ diyerek doğruladığı haber!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Peker, Ünye'de gazetecilik yapan bir isimle ilgili "söyledikleri doğrudur" dedi. O haber ortaya çıktı.

Erdoğan iki haftadır bilerek ve isteyerek mi gaf yapıyor? Mesaj kime?

Erdoğan’ın her konuşması şifreli bir metin gibi olmaya başladı. Gazeteciler, politikacılar “Herhalde başka bir şey demek istedi” diyerek çözmeye çalışıyor.