TSK’daki skandal görüntüye ilişkin Sedat Peker’den açıklama

Görüntülerde içtima vaziyeti almış bir grup asker 'Devler gelir devler gider, tek dev kalır Sedat Peker' ifadeleriyle yürüyüş kararı sayıyor.

207,715BeğenenlerBeğen
7,871TakipçilerTakip Et

CHP İzmir Milletveki Mehmet Ali Çelebi’nin sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla TSK’de yaşanan bir skandalı ortaya çıktı. Videoda, bir grup askerin Sedat Peker için yürüyüş kararı saydığı görülüyor.

Bir grup asker tarafından bir birlikte kaydedilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüde içtima vaziyeti almış bir grup askere yürüyüş kararı saydıran çavuşun “Devler gelir devler gider, tek dev kalır Sedat Peker. Yürüyüş kararı sayılacak. Say” ifadeleriyle emir veriyor. Bunun üzerine askerler aynı ifadelerle yürüyüş kararı sayıyor.

Görüntünün sonunda ise bir asker Sedat Peker’e “Bir umuttur yaşamak reis” diye sesleniyor.

SEDAR PEKER’DEN AÇIKLAMA

Sosyal medyada paylaşılmasının ardından büyük tepki çeken görüntülere ilişkin bir açıklama yapan Sedat Peker ise “İki sene önce çekilmiş olan bir videoyu KUZEY IRAK’taki terör kamplarına karşı başlatılan operasyonla, aynı gün gündeme getirerek sözde yıpratma politikası yapan fetö-pkk yandaşları, sizler birer ŞEREF yoksunusunuz” dedi.

loading...

Son seçim anketi: Erdoğan bir sonraki seçimi kaybedecek

Avrasya Araştırma Şirketi’nin yaptığı yeni araştırmaya göre olası bir seçimde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’a oy vereceklerin oranı yüzde 39 düzeyinde kalacak.

Muharrem İnce’den yandaş yayıncılığa tarihi ders: Türkiye bu faşist düzenden kurtulacak

CHP’li Muharrem İnce, kendisinin konuk olduğu programın bölünerek Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarının canlı olarak verilmesine tepki göstererek canlı yayını terk etti.

Erdoğan: Dünyanın dört bir yanından heyetler ülkemizi ziyaret ediyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’nin açılış töreninde konuştu.

Meclis’teki tek sosyalist partinin başkanı net konuştu, AKP’nin sonunu açıkladı!

'Atakan Sönmez'le Satır Arası' programına konuk olan Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, artan polis şiddetinden, erken seçim tartışmalarına, ittifak söylentilerinden yeni partilere kadar pek çok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Erken seçimin kokusunu alan Kılıçdaroğlu: Bize tezgah kuracaklar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin odağında bulunduğu tartışmalarla ilgili olarak "Seçim gelecek, gelsin. Biz kazanacağız. Tezgahlar kuracaklar çünkü ayakta duramıyorlar, gidecekler" dedi.
207,715BeğenenlerBeğen
7,871TakipçilerTakip Et