Pazar / 5 Temmuz 2020

Trump’tan kendisine soru soran Hilal Kaplan’a: Siz gazeteci olduğunuza emin misiniz?

Hilal Kaplan'ın Donald Trump'a yönelttiği sorunun ardından ABD Başkanı "Siz gazeteci misiniz? Türk hükümeti adına çalışmadığınıza emin misiniz?" dedi. 

207,025BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump Beyaz Saray’da gerçekleşen görüşmelere ilişkin açıklama yaptı.

Açıklamanın soru cevap bölümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan Sabah yazarı Hilal Kaplan’a söz verdi.

Erdoğan, Kaplan’a söz vermeden önce Donald Trump “sadece yandaş gazeteciler” uyarısı yaptı.

Portakal’dan Erdoğan – Trump görüşmesindeki kareye çarpıcı yorum: Kahrolsun emperyalist bağımlılık

Hilal Kaplan’ın Donald Trump’a yönelttiği sorunun ardından ABD Başkanı “Siz gazeteci misiniz? Türk hükümeti adına çalışmadığınıza emin misiniz?” dedi.

O anlar kameralara böyle yansıdı:

2 YORUM

  1. Ulan siz var ya. Akp düşmanlığınız yüzünden tutmadığınız takım kalmadı. Akpyi zerre sevmeyen adamlar sizin gibiler yüzünden akpye oy veriyor

  2. Trump, kendisine sorulan sorulardan sonra cumhurbaşkanı Erdoğan’a soru sorulması için işaret etti ve “sadece dost canlısı. Onlardan burada (kendi ülkesini kastetti) pek yok” dedi. Hilal kaplanı sevmem ama Trumpı köşeye sıkıştıracak soru sordu. Ülkemizin gösterdiği tepkiyi dile getirdi. Kısaca “dost, müttefik ve stratejik ortağınız olan Türkiye’ye karşı bu kadar şeyden sonra hala Müslim kobani ile görüşmeyi düşünüyor musunuz” diye sordu. Bu soru Türkiye yandaşlığı. Gayet de iyi sordu.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.
207,025BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et