Salı / 24 Kasım 2020

Tribünler hep bir ağızdan bağırdı; Mustafa Kemal’in askerleriyiz

Fenerbahçe - Anadolu Efes maçında "Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa" tezahüratı yapılması sosyal medyanın gündemine oturdu...

204,594BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Fenerbahçe – Anadolu Efes maçında “Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa” tezahüratı yapılması sosyal medyanın gündemine oturdu.

Tezahürat anlarına dair video Twitter, Facebook ve Instagram’da binlerce kez paylaşıldı.

Maçı izlemeye gelen Fenerbahçeliler hep bir ağızdan “Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa adın yazılacak mücevher taşa” ve “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganlarını atarak stadı inletti.

https://youtu.be/NWBLvfmgQB0

 

Son Haberler

Mahkemeden bir ‘Taşyapı’ kararı daha: Bakanlık iskanı durduruldu

İstanbul Kadıköy'deki Meteoroloji arsasına 4 adet gökdelen inşa eden ve ‘inşaatı hukuka aykırı ve keyfi eylemlerle’ durdurarak şirketi zarara uğrattığı gerekçesiyle Kadıköy Belediyesi’ne açtığı tazminat davasını kazanan Taşyapı’yla ilgili mahkemeden bir karar daha geldi. Taşyapı’ya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen iskan mahkeme tarafından durduruldu.

Maaşlarını alamayan inşaat işçileri eyleme geçti

Aydın'da Vakıflar Genel Müdürlüğü binasının yapımını üstlenen firmada çalışıp, 2 aydan bu yana ücretlerin bir kısmını alabildiklerini öne süren 22 işçiden 6'sı, 5 katlı inşaatın tepesine çıkarak eylem yaptı. Demir kalıp ve tahta parçalarını aşağı atan işçiler "Hakkımızı istiyoruz" dedi.

Soma faciası ile ilgili 5 yöneticiye daha dava açıldı

Manisa'nın Soma ilçesinde 310 madencinin yaşamını yitirdiği faciayla ilgili 5 yöneticiye dava açıldı

Bitlis’’te toplantı ve yürüyüşler 7 gün yasak

Bitlis'te her türlü gösteri, basın açıklaması ve yürüyüşler, Valilik tarafından 7 gün boyunca yasaklandı.

Rektörden Fethullah isimli öğrenciye: Babana söyle ismini değiştirsin

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Öğretmenler Günü nedeniyle gittiği Yarımca İlkokulu'nda, bir öğrencinin adının Fethullah olduğunu öğrenince, "Babana söyle, ismi hemen değiştirsin" dedi.

Gündem

“Algoritma değişti: 3 ay temaslı sayılmayacaklar!”

Ankara Tabip Odası Başkanı Ali Karakoç, Bilim Kurulu tarafından hazırlanan temaslı algoritmasının 20 Kasım’da bir kez daha güncellendiğini belirterek, "Koronavirüs tanısı alan ve ardından iyileşen kişiler son üç ay içerisinde başka bir pozitif vaka ile temas etse dahi temaslı kabul edilmeyecek." ifadelerini kullandı.

Dünya Sağlık Örgütü’nün açıklaması heyecanlandırdı!

Aşı denemelerinden gelen olumlu haberlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus, "Denenmiş ve test edilmiş diğer halk sağlığı önlemleriyle aşıların salgını sona erdirmeye yardımcı olacağına dair gerçek bir umut var" ifadelerini kullandı.

Fahrettin Koca: 12 bin sağlık personeli alınacak…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yaptığı yazılı açıklama ile 12 bin sağlık personeli alımına başlayacaklarını duyurdu.

DEVA Partisi yönetiminde dikkat çeken Ilıcak detayı

DEVA Partisi'nin 70 kişiden oluşan İstanbul Yönetim Kurulu belli oldu. Yönetimde Nazlı Ilıcak'ın kızı Aslı Ilıcak da yer aldı.

Yılmaz Özdill ”Medeniyet bilinci” başlıklı seminer skandalını yazdı… Atatürk yok, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet devrimleri yok…

"Yüzyıl önceki geri kafa yüzyıl sonra yine aynı yöntemi deniyor"