Cuma / 25 Eylül 2020

Tramvaydaki yaşlı sapık kadınlar tarafından suç üstü yakalandı

İzmir'de tramvayda yaşlı bir kişi 15 yaşındaki genç kızların fotoğrafını çekerken, fotoğrafını çektiği kız çocuğu tarafından yakalandı.

205,664BeğenenlerBeğen
8,586TakipçilerTakip Et

İzmir’de yaşanan iğrenç olayda yaşlı bir yaşlı adam 15 yaşındaki kız çocuğunun fotoğrafını çekerken diğer yolcular tarafından yakalandı. Yaşlı adam cep telefonundaki fotoğraflara rağmen yaptığını inkar etti.

İzmir tramvaydaki gömlekli kravatlı yaşlı bir kişi, karşısında oturan 15 yaşındaki kız çocuğunun fotoğrafını çektiği anlarda yakayı ele verdi. Genç kızları yaşlı adamın cep telefonuna bakmak istediği anlarda tramvayda bulunan vatandaşlardan biri o anları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı.

Yaşlı sapığın cep telefonundan 15 yaşındaki kız çocuğunun fotoğrafı çıkınca genç kız, sinir krizi geçirdi.

ekran-alintisi-877.jpg

En çok okunanlar

Gündem

Yazar Temel Demirer ‘cumhurbaşkanına hakaret’ suçlamasıyla gözaltına alındı

Yazar Temel Demirer 'cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla gözaltına alındı

Ahmet Hakan : Kılıçdaroğlu hasımlarını güldürüyor, dostlarını ise çıldırtıyor…

Böyle bir ortamda dostlarını çıldırtıp hasımlarını güldüren bir ana muhalefet lideriyle uğraşmamak... İktidara yapılabilecek en büyük kıyaktır.

Erkan Mumcu’dan Erdoğan’a ve AKP’ye sert yanıt

Erkan Mumcu, "Benimle bu konular hakkında Türkçesi düzgün, üst üste 3 cümle kurma yetkinliğinde bulunmayan insanların hangi makamda oldukları beni hiç kıskandırmıyor." ifadelerini kullandı.

Bakanlık, İstanbul Büyükşehir’de yetki tespitini yandaş Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş’e verdi

Belediye-İş Başkanı Nihat Yurdakul, “Bunun adı emek hırsızlığıdır” dedi. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Belediye-İş’e gitti, görüş alışverişinde bulunuldu.

İfadeye çağırılan Cübbeli Ahmet emniyete gitti

Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, bazı derneklerin silahlandığı iddiasına ilişkin ifade verdi.