Pazar, Nisan 14, 2024

THY’den Yurt İçi ucuz bilet kampanyası

Türk Hava Yolları 3-4 Ekim 2023 tarihinde alınan yurt içi biletlerle 6 Şubat 2024-4 Nisan 2024 tarihleri arasında 599 liradan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sağlayacak.

Türk Hava Yolları, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde satın alınan biletler için özel bir ucuz bilet kampanyası başlattı. Bu kampanya, 6 Şubat 2024 ile 4 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacak olan yurt içi uçuşları kapsamaktadır ve bilet fiyatları 599 Türk Lirası’dan başlamaktadır.

Kampanya, Türk Hava Yolları’nın İstanbul Havalimanı çıkışlı veya varışlı, yurt içi, tek yönlü, direkt, Economy kabin uçuşları için geçerlidir. Kampanya fiyatları sadece tek yönlü biletler için geçerlidir ve Kıbrıs Ercan Havalimanı’na yapılan uçuşları içermemektedir. Ayrıca, kampanya yalnızca Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferler için geçerlidir. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlar, Türk Hava Yolları codeshare seferleri ve AnadoluJet uçuşları kampanya kapsamında değildir.

Kampanya dahilinde sunulan ücretler, farklı ücret sınıflarına göre aşağıdaki gibi belirlenmiştir:

  • EcoFly ücret sınıfında: 599 Türk Lirası
  • ExtraFly ücret sınıfında: 849 Türk Lirası
  • PrimeFly ücret sınıfında: 899 Türk Lirası

Bilet rezervasyonu ve satın alma işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya fiyatları, rezervasyon yapılmış ancak satın alımı tamamlanmamış biletler için geçerli değildir.

EcoFly ücret sınıfından satın alınan biletlerde kampanya kapsamında değişiklik veya iptal işlemi yapılamayacaktır. Belirtilen ücretlere tüm vergiler ve harçlar dahil edilmiştir. Kampanya kapsamında toplam 98,290 koltuk arz edilmektedir.

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir