Pazartesi / 21 Eylül 2020

Tarım Bakanlığı: Bu akşam saat 21:00’de balkonlarımızdan çiftçilerimizi alkışlıyoruz

Tarım ve Orman Bakanlığı, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü nedeniyle tüm Türkiye'ye bu akşam 21.00'de balkonlardan çiftçileri alkışlama çağrısı yaptı.

205,725BeğenenlerBeğen
8,580TakipçilerTakip Et

Tarım ve Orman Bakanlığı, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler gününü sosyal medyadan paylaşılan bir video ile kutladı. Paylaşımda tüm Türkiye’ye bu akşam 21.00’de balkonlardan çiftçileri alkışlama çağrısı yapıldı.

Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bu akşam saat 21:00’de balkonlarımızdan alkışlıyoruz. Kimleri mi? Bu zor dönemde soframızdan gıdamız eksik olmasın diye her şeye rağmen üretmeye devam eden çiftçilerimizi.”

En çok okunanlar

Gündem

Rasim Öztekin ‘Kavuğu’ Şevket Çoruh’a devretti

Türk tiyatrosunun geleneği olan ‘Kavuk’, bu akşam düzenlenen bir törenle Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a devredildi. Çoruh, "Bu kavuğu Anadolu’da zor şartlarda tiyatro açmaya çalışan tüm tiyatro emekçileri adına kabul ediyorum" dedi.

Meral Akşener’den teşekkür mesajı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin 2'nci Olağan Kurultayı'nda yeniden genel başkan seçilmesi dolayısıyla partililere teşekkür etti.

Oyuncu Rutkay Aziz aldığı ödülü Türk Tabipleri Birliği’ne adadı

Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni’nde onur ödülü verilen Rutkay Aziz, yaptığı konuşmada ödülünü Türk Tabipleri Birliği'ne ve tüm sağlık emekçilerine adadı.

Ahmet Hakan’dan, Cübbeli Ahmet çağrısı: Savcıların harekete geçmesi lazım

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü yazısında, "Türkiye’de 2 bin selefi derneği var. Şahıslar pompalı pompalı. İç savaşa hazırlanıyorlar" diyen Cübbeli Ahmet'in savcılık tarafından dinlenmesi gerektiğini söyledi.