Tepki yağdı: Uçak tuvaletini yalayan kadın

Sosyal medyada like uğruna yapılan çılgınlıklara bir yenisi daha eklendi. Kendisini seks işçisi olarak tanıtan ve kullanıcı adı da ‘Grimiestt' olan bir kadın, Twitter paylaştığı video ile oldukça tepki çekti.

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

Sosyal medyada like uğruna yapılan çılgınlıklara bir yenisi daha eklendi. Kendisini seks işçisi olarak tanıtan ve kullanıcı adı da ‘Grimiestt’ olan bir kadın, Twitter paylaştığı video ile oldukça tepki çekti.

Paylaştığı videonun altına açıklama da yazan kadın, “Uçak tuvaletini yalıyorum çünkü bu kadar iğrencim” ifadelerini kullandı.

Bu harekete sosyal medyadan tepki yağdı:

Koronavirüs mezarlığından video paylaşan vatandaş: Memur olanlar anlatamıyor ama ben anlatacağım, rezil olsun bu hükümet!

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için kazılan mezarlıktan görüntü paylaşan bir vatandaş AKP'ye sert sözler sarf etti. 

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et