Teğmen Çelebi’den Mahir Ünal’a zor soru!

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın "PKK telsizden anons geçiyor HDP, CHP, İYİ Parti ve Saadet ittifak kurmalıdır’ diyorlar" sözlerine yanıt Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'den geldi.

Halkweb Haber Merkezi

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, “Neden Recep Tayyip Erdoğan oy kaybetsin istiyorlar? PKK telsizden anons geçiyor, ‘MHP ve AK Parti’nin oy kaybetmesi için HDP, CHP, İYİ Parti ve Saadet ittifak kurmalıdır’ diyorlar. ‘Bütün güçler birleşmelidir’ diye telsizlerden anons geçiyorlar” dedi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: “PKK telsizden anons geçiyor; HDP, CHP, İYİ Parti ve Saadet ittifak kurmalıdır”

Mahir Ünal’a jet yanıt Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi’den geldi. Çelebi Ünal’a “Habur’da teröristleri şenliklerle karşılarken hangi anonsu geçiyorlardı? Ergenekon ve Balyozla Türk ordusu hallaç pamuğu gibi atılırken ne diyorlardı?” diye sordu.

En çok okunan haberler

İslamcı sosyete yine şatafatıyla gündemde: Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin partisi

Türkiye Büşra Nur Çalar'ın şatafatlı hayatına odaklanmışken, bir görüntü daha sosyal medyanın gündeminde. 'Londra'dan gelen Tubiş'e hoş geldin partisi...' AKP aday adayı olan Ahu Kalfa'nın partisi gündeme bomba gibi düştü.

“Çok şükür vergilerimizin bugün de nereye gittiğini gördük”

Sosyal medyada dolaşan mevlid gösterisi tartışma konusu oldu.

Salih Güney isyan etti: Korkunç şeyler oluyor, hükümete yakın bir iş adamı…

"Duyduğumuza göre hükümete yakınlığıyla bilinen iş adamı Volkan B. köylülerin elinden 128 dönümlük araziyi satın almış. Çay bahçesi bile yapamaz."

Cübbeli Ahmet, Ahmet Hakan’a lanet okudu: “Kimse ona karşı dava kazanamıyor”

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’a sert tepki gösterdi. Cübbeli, “Ahmet Hakan’ın arkası sağlam olduğu için yalan söylese de ona karşı kimse dava kazanamıyor” dedi.