Tam ‘Her şey çok güzel oldu’ derken CHP’de neler oluyor?

Son cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından aktif siyasette yer almasa bireysel çabalarına devam eden Muharrem İnce bu akşam Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın konuğu olacak. Programda Nagehan Alçı, Sevilay Yılman, Deniz Zeyrek ve Gürkan Hacır gibi isimler İnce'ye önümüzdeki dönemdeki yol haritasını soracak. 

Son cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından aktif siyasette yer almasa bireysel çabalarına devam eden Muharrem İnce bu akşam Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın konuğu olacak. Programda Nagehan Alçı, Sevilay Yılman, Deniz Zeyrek ve Gürkan Hacır gibi isimler İnce’ye önümüzdeki dönemdeki yol haritasını soracak.

İnce’nin akşam katılacağı programda sürpriz çıkışlar yapması bekleniyor.

CHP kulislerinde konuşulanlara göre Muharrem İnce önümüzdeki kurultayda yeniden CHP Genel Başkanlığı’na aday olacak. İnce genel başkanlığı kazanamaması halinde de vazgeçmeyecek.

Ortalık ısınıyor… CHP Parti Meclisi’nden olağanüstü toplantı kararı

Önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partisi tarafından aday gösterilmese de bağımsız aday olarak seçimlere katılacak.

Akşam 21.00’da yayınlanacak programın ardından İnce’nin açıklamalarına göre CHP’de hareketli günlerin yaşanması bekleniyor.

Halkweb Haber Merkezi

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.
209,985BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et