Cumartesi / 11 Temmuz 2020

Talep arttıkça rezillikte artıyor! Böyle maske mi üretilir?

Koronavirüs salgını nedeniyle maskeye olan talebin artması ile üretimde de akıl almaz rezillikler yaşanıyor.

206,925BeğenenlerBeğen
8,578TakipçilerTakip Et

İlk kez Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs 2019 yılının Aralık ayında baş gösterdi. Hayvan pazarından çıktığı düşünülen koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına aldı. Her geçen gün ölüm ve vaka sayının arttığı salgından korunmak için vatandaşlar bir dizi önlemler alıyor.

Hijyen ürünlerine talep arttı

Koronavirüs salgınının ciddi boyuta ulaşmasının ardında birçok ülkede maske dezenfekten ve bazı gıda ürünlerine olan talep arttı. Tuvalet kağıdının tükenmesinin ardından Avustralya’da bir gazete fazladan sayfa basmıştı.

Tıbbi ürün bulmak zorlaşıyor

Gün geçtikçe tıbbi ürün bulunması da zorlaşmaya başladı. Ardından Hindistan ve daha birçok ülke maske üretimini hızlandırmaya başladı. Koronavirüs için üretilen maskelerin Hindistan’da yapılış anları kameraya yansıdı. İşçilerin hijyenik olmayan bir fabrikada çalışması ve maskelerin yerlerde olması sosyal medya oldukça tepki çekti.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Tramvaydaki yaşlı sapık kadınlar tarafından suç üstü yakalandı

İzmir'de tramvayda yaşlı bir kişi 15 yaşındaki genç kızların fotoğrafını çekerken, fotoğrafını çektiği kız çocuğu tarafından yakalandı.

Müslümanlara korona virüs bulaştırmak için harekete geçtiler, İngiliz İstihbaratı açıkladı

İngiltere Bağımsız Aşırı Irkçılığa Karşı Komisyon (CCE), İngiliz istihbaratına verdiği raporda, Neo-Nazi ve aşırı sağcı grupların Yahudilere ve Müslümanlara korona virüs (Covids-19) bulaştırmak için eylemler düzenleyeceği bildirildi.

Yoldan geçenlere cinsel organını gösteren taksici için İBB’den emsal karar!

Şişhane Meydanı’nda yolu kapatarak müşteri kavgasına giriştiği esnada kendisine tepki gösteren 4 kişiye küfür ve hakaretler ederek cinsel organını gösteren 4 suç kaydı olan taksici savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. İBB ise çalışma iznini iptal etti.

Ayasofya’nın açılacağı tarihle ilgili çarpıcı Lozan detayı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya'nın ibadete açılacağını duyurduğu tarihle ilgili Lozan detayı!

Erdoğan’dan Ayasofya önünde toplanan vatandaşlara tepki

Danıştay'ın Ayasofya kararının ardından, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Millete Sesleniş konuşması gerçekleştirdi.
206,925BeğenenlerBeğen
8,578TakipçilerTakip Et