Takvim Gazetesi’nden “Deniz Baykal öldürüldü” iddiası

AKP’ye yakın Takvim Gazetesi Haber Müdürü ve A Haber muhabiri Mevlüt Yüksel, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’la ilgili mesaj paylaştı.

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin, “Deniz Bey’in sağlık durumu olumlu yönde gelişmeye devam ediyor. Hep söylüyoruz bu süreç oldukça uzun, haftalar, hatta aylar alabilir. Çünkü beyin iyileşmesi, yavaş seyreden bir iyileşme sürecidir” dedi.

Deniz Baykal için bekleyiş sürerken AKP’ye yakın Takvim Gazetesi Haber Müdürü ve A Haber muhabiri Mevlüt Yüksel, tuhaf bir iddia ortaya attı. Mevlüt Yüksel, “Başbuğ Alparslan Türkeş,Turgut Özal ve son olarak Deniz Baykal.Bu ani ölümler ve rahatsızlıklar,neden meydana geliyor?Detaylı araştırılmalı” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

NURETTİN VEREN DE AYNI MESAJI VERDİ

FETÖ’nün eski sağ kolu olan ve uzun yıllardır FETÖ’ye karşı mücadele eden Nurettin Veren de Akit’teki bugünkü yazısında “Şimdi acaba Baykal’ın durumu da normal bir beyin kanaması mıdır? Yoksa planlanmış bir suikast mıdır?” diye sordu.

Son Haberler