Taksiden sonra şimdide kahvehanede… Erdoğan’a hakaretten suç duyurusunda bulundu

Manisa'da 35 yaşındaki Hamza Semiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettiklerini öne sürdüğü 3 kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Semiz, "Cumhurbaşkanına hakaret eden annem, babam da olsa hakkında suç duyurusunda bulunurum" dedi.

Daha önceleri İŞKUR’un yeni istihdam yaratmak amacıyla uyguladığı Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında orman işlerinde çalışan Hamza Semiz, geçen 1 Aralık’ta Şehzadeler İlçesi Alaybey Mahallesi’ndeki bir kahvede, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ve küfür ettiklerini ileri sürdüğü aynı mahallede yaşayan Ş.E., G.Ö. ve B.O.’yu iddiaya göre uyardı. Bunun üzerine aralarında tartışma çıktı.

“ANNEM, BABAM DA OLSA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNURUM”

Tartışmanın ardından soluğu Manisa Adliyesi’nde alan Semiz, Cumhurbaşkanı’na hakaret ve küfür ettiklerini ileri sürdüğü üç kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunda bulunarak vatandaşlık görevini yerine getirdiğini iddia eden Semiz, “Cumhurbaşkanı ister AK Partili, ister CHP’li, isterse de MHP’li olsun. Kimse bu ülkenin cumhurbaşkanına hakaret edemez. Cumhurbaşkanına hakaret eden annem, babam da olsa hakkında suç duyurusunda bulunurum” dedi.

Hakan Şükür FETÖ ve AKP ilişkilerini anlattı

Hakan Şükür, cemaatin düzenlediği organizasyonlara da AKP'li iktidar üyeleriyle katıldığını, hatta AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın uçağıyla dahi götürüldüğünü söyledi.

Erdoğan’a tüm kartları yeniden dağıttıracak anket!

Polimetre’nin yaptığı son anket sonuçlarına göre AKP'nin oyunda düşüş sürerken MHP'nin oyu yüzde 8.9'da kaldı.

Kadir Topbaş’ın FETÖ’den hapis cezası alan damadı hakkında tahliye kararı

Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı FETÖ'den 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

“Bu konuda her gün anket yaptırıyor…” İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın en büyük endişesi!

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en büyük endişesini açıkladı. 
209,604BeğenenlerBeğen
4,913TakipçilerTakip Et