Cuma / 3 Temmuz 2020

‘Suriyeliler denizin keyfini böyle çıkarıyor’ manşeti attılar, fotoğraftaki kişi Türk çıktı

Sözcü grubu gazetelerinden olan Korkusuz, Suriyeli sığınmacıları hedef alan bir manşete imza atarken, denizde nargile içen bir Türkiye vatandaşının fotoğrafını da, "Suriyeliler Türkiye’de denizin keyfini böyle çıkarıyor" notuyla haberde kullandı.

207,060BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et

Sözcü grubu gazetelerinden olan Korkusuz, Suriyeli sığınmacıları hedef alan bir manşete imza atarken, denizde nargile içen bir kişinin fotoğrafını ‘Suriyeliler Türkiye’de denizin keyfini böyle çıkarıyor’ başlığıyla sundu. Fotoğrafta yer alan kişinin Türkiye vatandaşı olduğu ve gazeteye dava açacağı öğrenildi.

Sözcü grubu gazetelerinden olan Korkusuz, Suriyeli sığınmacıları hedef alan bir manşete imza atarken, denizde nargile içen bir Türkiye vatandaşının fotoğrafını da, “Suriyeliler Türkiye’de denizin keyfini böyle çıkarıyor” notuyla haberde kullandı.

Haber fotoğrafında yer alan Erzin Soylu, manşete tepki göstererek gazeteyle yargıda hesaplaşacağını söyledi.

Süleyman Soylu’dan havai fişek fabrikasındaki patlama hakkında açıklama: ‘7 kaybımız var, 4’ü vefat’

Süleyman Soylu, Sakarya'daki havai fişek patlaması hakkında açıklama yaptı.

Öztrak: ‘Çoklu baro’ projesi; avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesidir!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, çoklu baro' teklifinin "Avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesi' olduğunu söyledi. Öztrak baro başkanlarının Meclis kapısında bekletilmesine ise "Bu utanç, sadece ucube saray hükümetine ait değildir, sarayın vesayeti altına girmeyi tercih eden buna destek veren iktidar ve koalisyon ortakları da bu utanca ortaktır" sözleri ile tepki gösterdi.

Meral Akşener’den ‘erken seçim tarihi’ yorumu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sözcü TV'de Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.

Ankara’da baro başkanlarına polis müdahalesi: Milletvekilleri darp edildi

Çoklu baro görüşmeleri ikinci gününde devam ediyor. Baro başkanlarının Meclis bahçesindeki bekleyişini haber yapan Artı TV muhabiri Sibel Hürtaş'ın gözaltına alınmasına tepki gösteren milletvekilleri darp edildi.

Erdoğan’dan Sakarya’daki patlamaya ilişkin ilk açıklama

Sakarya'daki hava fişek fabrikasındaki patlama sonrası AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk açıklama geldi.
207,060BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et