Cuma / 25 Eylül 2020

Süleyman Soylu’dan Erol Mütercimler açıklaması: “Hukuki olması gerek”

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında canlı yayında söyledikleri nedeniyle eleştiri bombardımanına tutulan ve gündeme oturan Erol Mütercimler için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamalarda bulundu

205,664BeğenenlerBeğen
8,586TakipçilerTakip Et

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında canlı yayında söyledikleri nedeniyle eleştiri bombardımanına tutulan ve gündeme oturan Erol Mütercimler için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu açıklamasında ‘Milletimiz gerekli cevabı verdi. Türkiye’yi bu kadar farklı düşüncelere savurmak iyi niyetli bir girişim değil. Ben tüm bunların ahlaki boyutu olduğunu ama aynı zamanda hukuki boyutunun da olması gerektiğini düşünenlerdenim’ dedi.

En çok okunanlar

Gündem

Yazar Temel Demirer ‘cumhurbaşkanına hakaret’ suçlamasıyla gözaltına alındı

Yazar Temel Demirer 'cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla gözaltına alındı

Gözaltı haberleri sonrası Tanrıkulu’ndan tepki : ” Saraya düğün hediyesi”

Bu sabah yapılan gözaltılar Saray’a düğün hediyesidir

Berat Albayrak, Barış Terkoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, OdaTV Sorumlu Haber Müdürü Barış Terkoğlu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Bakanlık, İstanbul Büyükşehir’de yetki tespitini yandaş Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş’e verdi

Belediye-İş Başkanı Nihat Yurdakul, “Bunun adı emek hırsızlığıdır” dedi. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Belediye-İş’e gitti, görüş alışverişinde bulunuldu.

Erkan Mumcu’dan Erdoğan’a ve AKP’ye sert yanıt

Erkan Mumcu, "Benimle bu konular hakkında Türkçesi düzgün, üst üste 3 cümle kurma yetkinliğinde bulunmayan insanların hangi makamda oldukları beni hiç kıskandırmıyor." ifadelerini kullandı.