Süleyman Soylu’dan Ekrem İmamoğlu’na çok ağır sözler!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: İstanbul'daki İmamoğlu gibi PKK'ya mı yatacağım. Burası Karadeniz'dir bakın. Karadeniz'in evladı PKK'ya yamulmaz. PKK'nın celladı olur celladı.

208,767BeğenenlerBeğen
7,614TakipçilerTakip Et

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP’nin ve Millet İtifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nu eleştirerek, “Karadeniz’in evladı PKK’ya yamulmaz. PKK’nın celladı olur celladı” dedi.

Ekrem İmamoğlu’ndan “Adamı beş paralık ederim” diyen Süleyman Soylu’ya yanıt

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Zonguldak’ta madenci anıtının bulunduğu alanda halka seslendi. Soylu yaptığı konuşmada yine sert açıklamaları nedeniyle eleştirildiğini söyleyerek, “Ne diyeceğim yani? İstanbul’daki İmamoğlu gibi PKK’ya mı yatacağım. Burası Karadeniz’dir bakın. Karadeniz’in evladı PKK’ya yamulmaz. PKK’nın celladı olur celladı. Kadın çıkacak diyecek ki? Sırtımı PKK ve HDP’ye dayadım diyecek ve bizi tehdit edecek. Biz ne diyeceğiz. Onun sırtını mı sıvazlayacağız. Ben devletimin gereği olan lafı söylemişim. Biz şimdi sana 4 duvar vermişiz. Hangi duvara dayanıyorsan dayan” diye konuştu.

Ölüm orucundaki Grup Yorum üyesi Helin Bölek hayatını kaybetti

Helin Bölek'in ölüm haberini Grup Yorum sosyal medya hesabından duyurdu.

Mahkeme reddetti! İBB’ye kötü haber

Bölge İdare Mahkemesi, İBB'nin Haydarpaşa ve Sirkeci Gar alanları ihalelerine yaptığı itirazı reddetti. Kararı Danıştay'a götüreceklerini ifade eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Aylardır bekletilen kararın salgın zamanı açıklanması ise çok manidardır" dedi.

Mehmet Ceyhan: Ölüm oranımız Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil, yüzde 7!

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, vatandaşlara dışarı çıkmama çağrısını yenileyerek, “Ölüm oranımız, Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil. Ölüm oranımız yüzde 7 civarında. Bir süre artan test sayısına rağmen vaka sayısı durduğu zaman o zaman bu iş durdu diyebileceğiz. Şu anda biz işin daha başındayız. Biz 30 bin test yaptığımızda daha çok vaka ile karşılaşacağız” dedi.

CHP’nin doktor vekili Adıgüzel: Eylül’e kadar sürerse 50 milyon insanımız enfekte olacak bir milyon insanımızı kaybedebiliriz.

CHP’li doktor milletvekillerinden Mustafa Adıgüzel, koronavirüs salgınına ilişkin soruları yanıtladı. Adıgüzel, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında başarılı yorumlarına katılmadığını belirtti. Sürecin başarısız yürütüldüğünü belirten Adıgüzel, "Bence işini yapmaya çalışan bir adam ama başarılı değil." dedi. 
208,767BeğenenlerBeğen
7,614TakipçilerTakip Et