Süleyman Soylu’dan, ‘Adil Öksüz’ sorusuna yanıt: Antalya’daki turist sayısı 15 milyonu aştı, bundan daha güzel bir şey var mı?

Dün televizyon programında Adil Öksüz'ün nerede olduğunun bilindiğini söyleyen İçişleri Bakanı Soylu, bugün Öksüz ile ilgii soruyu 'duymadı.'

Dün katıldığı bir televizyon programında “Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün gazetecilerin Adil Öksüz ile ilgili gelişme olup olmadığını yönündeki sorusuna “Antalya’daki turist sayısı 15 milyonu aştı, bundan daha güzel haber var mı?” diye yanıt verdi.

Süleyman Soylu: Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz’dan sonra hem güvenlik alanında köklü bir strateji değişikliğine gittiklerini hem de yeni hükümet sistemiyle sivil yönetim alanlarında da değişim ve dönüşüm başlattıklarını söyledi. Soylu, “Şunun bilinmesini isterim ki bu adımlar ve gelişmeler 15 Temmuz’un bizde oluşturduğu travmanın sonucu falan değildir. Bilakis 15 Temmuz, 2002’de başlayan bu planlı kalkınma ve değişim dönemine, vesayet yapısının verdiği son tepkidir. 15 Temmuz sonrasında yaşanan gelişmeler de o eski ve köhne anlayışın tüm izlerinin temizlenmesi hareketidir” dedi.

CHP’den Soylu’ya çok konuşulacak Adil Öksüz yanıtı!

ADİL ÖKSÜZ SORUSUNU ‘DUYMADI’

Konuşmasının ardından gazeteciler, Bakan Soylu’ya, ‘FETÖ sözde TSK imamı’ olduğu iddia edilen Adil Öksüz ile ilgili gelişme olup olmadığını sordu. Soylu ise soruyu “Antalya’daki turist sayısı 15 milyonu aştı, bundan daha güzel haber var mı?” şeklinde yanıtladı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

AKP panikte…50 bin üye istifa etti!

Eylül-Kasım ayları arası 57 bin kişinin ayrıldığı AKP'nin üye sayısı, son 4 ayda 114 binlik bir düşüş gösterdi. CHP ve İYİ Parti ise 4 ayda 30 binden fazla yeni üye kazandı.

Eski Fazilet partili Bülent Arınç’tan Gelecek Partisi’ne veryansın!

Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partileri ile AK Parti'de önemli görevlerde bulunan, eski Başbakan Yardımcısı ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, gazeteci Ömer Şahin'in kaleminden bugün piyasaya çıkan, kendi hayatının anlatıldığı 'Küçük Erbakan' kitabıyla ilgili konuştu.

‘Kanal İstanbul’ ‘Katar İstanbul’ olma yolunda!..

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup 1.5 ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Davutoğlu’na ‘Vekil isterse veririm’ demişti… AKP’den yanıt geldi

Siyaset dünyasında ‘kiralık vekil’ tartışması başladı. AKP Ünal, İYİ Parti lideri Akşener’in ‘Yeni partiler vekil isterlerse veririm’ açıklamasını eleştirdi. Ünal, “Türk siyasetinde bir bidat adeta oluşturdular. Bu, ‘kiralık vekil’ çok çirkin bir ifade farkındayım. Milletin iradesi kimsenin tekelinde değildir” dedi.

MHP’den çok sert Davutoğlu açıklaması

MHP'li Edip Semih Yalçın, Türkiye'de eski kirli defterlerin açıldığını savunarak ‘’MHP, tehditlere karşı devletin elini güçlendirmek için millî mutabakat zemini oluşması yönünde çaba sarf etmiştir” dedi. Yalçın, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e ‘Cambaz oynatıcısı’, Ahmet Davutoğlu’na da ‘’Yalancı pehlivan” dedi.
210,491BeğenenlerBeğen
4,596TakipçilerTakip Et