Süleyman Soylu’dan, ‘Adil Öksüz’ sorusuna yanıt: Antalya’daki turist sayısı 15 milyonu aştı, bundan daha güzel bir şey var mı?

Dün televizyon programında Adil Öksüz'ün nerede olduğunun bilindiğini söyleyen İçişleri Bakanı Soylu, bugün Öksüz ile ilgii soruyu 'duymadı.'

207,642BeğenenlerBeğen
7,890TakipçilerTakip Et

Dün katıldığı bir televizyon programında “Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün gazetecilerin Adil Öksüz ile ilgili gelişme olup olmadığını yönündeki sorusuna “Antalya’daki turist sayısı 15 milyonu aştı, bundan daha güzel haber var mı?” diye yanıt verdi.

Süleyman Soylu: Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz’dan sonra hem güvenlik alanında köklü bir strateji değişikliğine gittiklerini hem de yeni hükümet sistemiyle sivil yönetim alanlarında da değişim ve dönüşüm başlattıklarını söyledi. Soylu, “Şunun bilinmesini isterim ki bu adımlar ve gelişmeler 15 Temmuz’un bizde oluşturduğu travmanın sonucu falan değildir. Bilakis 15 Temmuz, 2002’de başlayan bu planlı kalkınma ve değişim dönemine, vesayet yapısının verdiği son tepkidir. 15 Temmuz sonrasında yaşanan gelişmeler de o eski ve köhne anlayışın tüm izlerinin temizlenmesi hareketidir” dedi.

CHP’den Soylu’ya çok konuşulacak Adil Öksüz yanıtı!

ADİL ÖKSÜZ SORUSUNU ‘DUYMADI’

Konuşmasının ardından gazeteciler, Bakan Soylu’ya, ‘FETÖ sözde TSK imamı’ olduğu iddia edilen Adil Öksüz ile ilgili gelişme olup olmadığını sordu. Soylu ise soruyu “Antalya’daki turist sayısı 15 milyonu aştı, bundan daha güzel haber var mı?” şeklinde yanıtladı.

loading...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni kabine listesi haberleri doğru mu?

Sosyal medyada, bu saatler itibariyle en çok paylaşılan liste, yeni kabine listesi....

Enis Berberoğlu’ndan ilk açıklama!

Milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından yeniden cezaevine girecek olan Enis Berberoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu hakkında açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında kesinleşmiş yargı kararı olduğu gerekçesiyle milletvekilliği düşürülen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında açıklama yaptı.

Haftalardır darbe yaygarası yapan AKP Meclis’e Saray darbesi yaptı… Meclis ‘darbeci AKP’ sloganıyla inledi!

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven’in milletvekillikleri düşürüldü.

CHP’li Enis Berberoğlu ile HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları’nın milletvekillikleri düşürüldü

CHP'li Enis Berberoğlu ve HDP'li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları hakkındaki mahkeme kararları TBMM Genel Kurulu'nda okundu. Üç ismin milletvekilliği düşürüldü.
207,642BeğenenlerBeğen
7,890TakipçilerTakip Et