Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Süleyman Soylu seçimden 10 gün sonra kameralar karşısında

31 Mart'tan bu yana sessizliğini koruyan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kameralar karşısına geçti.

206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et

31 Mart’tan bu yana sessizliğini koruyan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kameralar karşısına geçti.

Polis haftasını kutlayan Soylu’nun seçimler hakkında herhangi bir değerlendirmede bulunmaması da dikkat çekti.

31 Mart yerel seçimleri öncesi hemen hemen her gün yaptığı konuşmalarla muhalefeti hedef alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim sonuçlarının ardından sessizliğe bürünmüştü.

AKP’lilerin “Kürt düşmanı, katil” dediği Süleyman Soylu’nun siyasi hayatı bitebilir

Soylu günler sonra bugün ilk kez kameralar karşısına geçti. 31 Mart’tan bu yana hakkında bazı iddialar olmasına rağmen sessiz olan Soylu’nun, seçim sonuçlarına dair bir değerlendirmede bulunmaması da dikkat çekti.

Ankara Cebeci Polis Şehitliği’nde Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşun 174’üncü yılı doyayısıyla bir konuşma yapan Soylu, şehitlere hitaben şu ifadeleri kullandı:

“İçiniz rahat olsun ki sizlerden gelen kardeşleriniz de yüksek bir sadakatle vatandaşın canını, malını korumak için canla ve başla çalışmaktadırlar. Türk Polis Teşkilatı, sadece ülkemizin değil, dünyanında güvenliğine katkı sağlamaktadır. Kötülüğün ve suçun kendini sürekli geliştirdiği bu zaman diliminde manevi korumanıza ulaşabilmek en büyük arzumuzdur. Sizler şehit, bizler de sizlere şahidiz. O tertemiz üniformanın hakkını verdiğinize, milletin emanetine sahip çıktığınıza, bir yaz gecesi bize ihanet edenlere karşı milleti, bayrağı savunduğunuza şahidiz. Ruhlarınız şad olsun.”

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı

Muharrem İnce’nin partisinin adı Ulusal Sol mu?

Muharrem İnce’nin kuracağı partinin adı merak konusu. CHP’de bir kopuş hareketi başlatan İnce yeni parti için çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 2 yıl önce CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce yeniden siyasetin hareketli dünyasına adım attı.

Altın çıldırdı, dolar yanıyor… Troller Berat Albayrak’ı yedirmeyiz kampanyası başlattı

AK troller Berat Albayrak için twitter'da kampanya başlattı.

Alman Dergisi’nde Erdoğan’ın servetini yazdılar: Kağıt üstündeki servetin yanı sıra buzdağının görünmeyen kısmı var

Almanya’da yayımlanan Focus dergisi, Erdoğan’ın servetini gündeme taşıdı. Derginin iddiasına göre Erdoğan’ın kağıt üzerinde görünen servetinin yanı sıra bir de buzdağının görünmeyen yüzü var. Ve Erdoğan’ın asıl serveti çocuklarının ve ailesinin üzerinde…

Bahçeli Ayasfoya için dün ne demişti? Bugün ne yaptı?

Devlet Bahçeli, 2015 yılında Trabzon'da yaptığı mitingde "Bunlar sırf tertemiz mümin duygularla oynamak ve sömürmek için Ayasofya Cami’ni bile kullanabileceklerdir." ifadelerini kullanmıştı.
206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et