Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Süleyman Soylu ‘O hakaret görüntülerini yayınla’ dedi… Fatih Portakal’dan herkesi şaşkına çeviren cevap geldi

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal İstanbul'un seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Ordu Valisi Seddar Yavuz'a hakaret ettiği iddiasını sürdürdü.

207,044BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal İstanbul’un seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Valisi Seddar Yavuz’a hakaret ettiği iddiasını sürdürdü.

O görüntüler elimizde var diyen Portakal, “O gerçeklikleri duymasam 6 Haziran günü o cümleleri kurmazdım. Bana özür dilemelisin diyorlar ya. Biz bütün gerçeklikleri vermeye çalışıyoruz” dedi.

Fatih Portakal’dan Ekrem İmamoğlu’na Ordu Valisi tepkisi!

Portakal “Ben o hakaret ettiği cümleleri eleştirirken gerçekler üzerine bunu söylüyordum. RTÜK denilen bir kurum var ve bazı ifadeleri yayınladığınızda basın yoluyla bu hakareti yayılması deyip size uyarı verebiliyor, ceza verebiliyor. Biz istim üstünde bir kanalız, incecik bir ip üstünde yürümeye çalışan tüm mayınlara basmadan hareket etmeye çalışan bir kanalız.” diye konuştu.

Fatih Portakal İmamoğlu Vali’ye hakaret etti deyip eleştirmişti… Şimdi ne diyecek?

İŞTE O ANLAR: 

NE OLMUŞTU? 

Ekrem İmamoğlu Ordu’da havalimanında VIP kapısından içeri alınmasına rağmen dışarı çıkarılmamış ve gerginlik çıkmıştı. Daha sonra olayın görüntüleri FOX TV’de yayınlanmış İmamoğlu’nun Ordu Valisi Seddar Yavuz’a “İt” dediği iddiası da valilik tarafından ortaya atılmıştı. Fatih Portakal da görüntüleri izlediğini söyleyerek Ekrem İmamoğlu’nu eleştirmiş “Devletin valisine hakaret edemezsin” demişti.

“Bana it dedi” diyen Ordu Valisi Seddar Yavuz Ekrem İmamoğlu’na küfür etmiş

Daha sonra CHP tarafından yayınlanan görüntülerde İmamoğlu’nun ortamı sakinleştirmeye çalıştığı görülürken CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel Ordu Valisi Seddar Yavuz’un Ekrem İmamoğlu’na “S..ttirin gidin” diye hakaret ettiğini iddia etmişti. İmamoğlu yaşanan olaylar için hakaret iddialarını kabul etmedi “Vali basitlik yapmıştır” dediğini söyledi.

 

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.

Süleyman Soylu’dan havai fişek fabrikasındaki patlama hakkında açıklama: ‘7 kaybımız var, 4’ü vefat’

Süleyman Soylu, Sakarya'daki havai fişek patlaması hakkında açıklama yaptı.

Öztrak: ‘Çoklu baro’ projesi; avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesidir!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, çoklu baro' teklifinin "Avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesi' olduğunu söyledi. Öztrak baro başkanlarının Meclis kapısında bekletilmesine ise "Bu utanç, sadece ucube saray hükümetine ait değildir, sarayın vesayeti altına girmeyi tercih eden buna destek veren iktidar ve koalisyon ortakları da bu utanca ortaktır" sözleri ile tepki gösterdi.

Meral Akşener’den ‘erken seçim tarihi’ yorumu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sözcü TV'de Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.

Ankara’da baro başkanlarına polis müdahalesi: Milletvekilleri darp edildi

Çoklu baro görüşmeleri ikinci gününde devam ediyor. Baro başkanlarının Meclis bahçesindeki bekleyişini haber yapan Artı TV muhabiri Sibel Hürtaş'ın gözaltına alınmasına tepki gösteren milletvekilleri darp edildi.
207,044BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et