Perşembe / 29 Ekim 2020

Star TV Atatürk’e hakaret eden ‘AKP’li gelin adayı’ hakkında kararını verdi

205,000BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programına katılan ‘Yağmur’ adlı gelin adayı Atatürk’e hakaret videosunun ardından gelen tepkiler üzerine Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner Yağmur Avcı’nın programdan pazartesiyi beklemeksizin çıkartılmasını istediği öğrenildi.

ATATÜRK İÇİN NE DEMİŞTİ?

Star TV’de yayınlanan programının takipçileri, programa katılan Yağmur isimli gelin adayının, Atatürk’e hakaret ettiğini gösteren videoyu ve çekilen bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Sacitaslan.com sitesinin haberine göre, Periscope uygulamasından çekildiği görülen görüntülerde, Yağmur Avcı, Atatürk için “O zaman sizin Atanız da ölüsüyle işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir’i boşaltıp normal bir mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun” ifadelerini kullanıyor. Bu görüntülere tepki gösteren birçok kişi Star TV’ye çağrıda bulunarak Yağmur’un bir daha programa çıkarılmamasını istedi.

GELİN ADAYINDAN AÇIKLAMA: BEN AK PARTİLİYİM

‘Yağmur’ adlı gelin adayı Atatürk’e hakaret videosunun ardından gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı.

Yağmur isimli gelin adayı, Atatürk’e hakaret ettiğini gösteren videoya ilişkin olarak Instagram hesabından açıklama yaptı. Daha önce hesabının çalındığını ve Atatürk üzerinden kendisine saldırıda bulunulduğu iddia eden Yağmur isimli gelin adayı, “Ben vatanıma milletimi bayrağıma bağlı bir insanım, evet ben AKP’liyim AKP’yi de çok seviyorum bu Atatürk düşmanı olduğum anlamına gelmez. Atatürk olmasaydı Türkiye Cumhuriyeti olmazdı.” ifadelerini kullanarak kendisini savundu.

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

Kuruyemiş fiyatları el yakıyor…

Et 50-60 TL, karışık kuruyemiş 100 TL; vatandaş sadece leblebi-çekirdek alabiliyor!

Muhittin Böcek’ten sevindiren haber!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in, koronavirüs tedavisi sonrasında akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde süren tedavisinden 73 gün sonra iyi haber geldi.

Soylu: Biz çocuklarımıza fakirliği ve demokrasi dışı müdahaleleri miras bırakmayacağız

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, çocuklara fakirliği ve demokrasi dışı müdahaleleri miras bırakmayacaklarını iddia etti.

Türk Tabipleri Birliği: İzin, istifa ve emeklilik haklarımızdan vazgeçmeyeceğiz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca imzasıyla 81 il valiliğine yıllık izinlerin askıya alınması ve pandemi sürecinde istifaların kabul edilmeyeceğine yönelik genelgeye ilişkin yazıılı açıklama yapan...

Faruk Bildirici’den Ahmet Hakan’a: Eleştirilerimi yanıtla da tartışalım!

Faruk Bildirici'den Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'a: Eleştirilerimi yanıtla da tartışalım!