Sözcü yazarı Coşkun: Yazımı paylaşan CHP’li, partiden atılacak

Bursa'da CHP'li Ali Uluşahin'in, Sözcü yazarı Bekir Coşkun'un yazısını paylaştığı için partiden ihraç edileceği iddia edildi.

Sözcü yazarı Bekir Coşkun, “Baba kusura bakma” başlığıyla yayımlanan yazısında bugüne dek CHP’den başka hiçbir partiye oy vermediğini söyledi.
“Geçenlerde ‘Islak imzanız batsın‘ başlıklı bir yazı yazdım, beni seven ve yazdıklarıma katılan okurlarım sosyal medyada paylaştılar” diyen Coşkun, sözlerine şöyle devam etti:

— Paylaşanlardan birisi de Ali Uluşahin, Bursa’da yılların CHP’lisi, bir ara milletvekili aday adayı. Yazımı paylaştığı için önceki gün ihraç istemi ile disipline verdiler. Yani partiden atacaklar.

— Yazarın yazısını TIK’lamak, seçimde partiye oy vermek gibidir. Birisini dört yılda bir TIK’larsınız, öbürünü okuyup beğendikçe. Ben kırk yıldır CHP’yi TIK’ladım, CHP bir okurumun TIK’lamasına katlanamadı. Onu atıyorlar

“Erken seçim çağrısı gelirse davulla zurnayla hay hay deriz”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Biz erken seçim çağrısı yapmayız ancak erken seçim kararı alınırsa davulla zurnayla hay hay deriz" diye konuştu.

İfadesi bile alınmadı: Kumpasın suç ortağı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Bülent Arınç’ı FETÖ'nün Kozmik Oda kumpasının ortağı olmakla suçladı.

Gece yarısı Meclis’ten geçti… Nur topu gibi üç yeni vergimiz daha oldu

Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi, gelir vergisi tarifesine yeni dilim ve oran eklenmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan Barış Atay’ı hedef gösterdi: Meczup

Bahçeli'nin danışmanı Metin Özcan, katıldığı bir televizyon programında TİP Genel Başkan Yardımcısı ve seçilmiş milletvekili Barış Atay'a hakaret etti.

Muharrem İnce’den Saray ziyareti açıklaması: Kılıçdaroğlu’nu arayıp, ‘o şeref yoksununu açıklayın’ dedim

Muharrem İnce, Rahmi Turan’ın köşesine taşıdığı ‘Erdoğan ile görüşen CHP’li’ iddiası hakkında açıklama yaptı.
210,796BeğenenlerBeğen
4,514TakipçilerTakip Et