Soyunma kabinindeki kızın görüntüsünü çeken müezzin dosyası Saray’da!

Osmangazi Müftülüğü görevlisi Müezzin Y. Ç. cinsel taciz suçlamasıyla gözaltına alındı ve bir AVM’deki mağazanın kıyafet deneme kabinine giren kadınları cep telefonuyla görüntülediği gerekçesi ile tutuklandı.

Osmangazi Müftülüğü görevlisi Müezzin Y. Ç. cinsel taciz suçlamasıyla gözaltına alındı ve bir AVM’deki mağazanın kıyafet deneme kabinine giren kadınları cep telefonuyla görüntülediği gerekçesi ile tutuklandı.

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay tarafından yanıtlanması istemiyle verdiği soru önergesinde müezzinle ilgili iddiaları sordu.

Tanrıkulu’nun Oktay’a yönelttiği sorular şöyle:

1. Kıyafet denemek için mağazanın kıyafet deneme odasına giren kadın müşterinin üstünü değiştirdiği sırada birinin fotoğraf ve videosunu çektiğini fark etmesi ile kadınının çığlık atıp tepki göstermesi üzerine mağazadan kaçan şüpheli Müezzin Y. Ç’nin güvenlik görevlileri tarafından yakalanarak polis ekiplerince Beşevler Şehir İsmail Özbek Polis Merkez Amirliği’ne götürülmesi ile gözaltına alınması akabinde Y.Ç hakkında ne tür yasal işlemler başlatılmıştır?

2. Taciz sebebiyle şikayet edilen Müezzin Y. Ç hakkında inceleme ve soruşturma başlatılarak dava açılmış mıdır? Açılmışsa, güncel akıbeti nedir?

3. Bahse konu taciz skandalı ile gündeme gelen Müezzin Y. Ç hakkında geçmişte benzer taciz iddiaları ile ilgili olarak yapılan şikayet var mıdır? Varsa, bu şikayetler ile ilgili olarak ne tür işlemler yapılmıştır?

4. 1 Temmuz 2019 tarihi itibariyle Türkiye genelinde illere göre toplam kaç kamu görevlisi hakkında taciz, tecavüz ve istismar suçlamaları ile inceleme ve soruşturma başlatılarak dava açılmıştır?

5. Açılan davalar nasıl sonuçlanmıştır?

Film mi çekiyorsunuz: AFAD daire başkanı “Gönderin” dedi, enkazdan çıkarılan yaralı Erdoğan’ın yanına getirildi

Elazığ depremi sonrası Tayyip Erdoğan, Mustafa Paşa Mahallesi'nde arama-kurtarma çalışmalarının sürdüğü bir enkaza gelir. AFAD Müdahale Dairesi Başkanı Abdulkadir Tezcan enkaz başındaki ekiplere eliyle “Gönderin” işareti verir. Enkazdan çıkarılan yaralı, sedye üzerinde Erdoğan’ın yanına getirilir...

Yandaş medya hedef göstermişti… Berna Laçin’e soruşturma!

Berna Laçin'e Elazığ depreminin ardından yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek soruşturma açıldı.

Ekrem İmamoğlu’nun 21 yıl önce depremzedelerin yardımına koştuğu görüntüler ortaya çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi'nde yardım faaliyetlerine katıldığı görüntüler ortaya çıktı.

Jeoloji profesörü yandaşın maliyet sorusuna cevap verince stüdyo buz kesti

Habertürk'te depremlerle ilgili uyarılarda bulunan Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Cem Yaltırak'ın, "Bu projelerin maliyeti ne kadar?" şeklinde yöneltilen soruya verdiği cevap stüdyoda sessizliğe neden oldu.

Depremzede çocuk Süleyman Soylu’ya böyle tokat attı

Elazığ'da 31 yurttaşın hayatını kaybettiği depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bölgede depremzedeleri ziyaret etti. 
209,919BeğenenlerBeğen
4,678TakipçilerTakip Et