Sosyete bu ortaklığı tartışıyor!

Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç, iş hayatına atılıyor. Nevbahar Koç, Dinçköklerin gelini Esra Tümen Dinçkök'le ortak olarak kozmetik işine girecekleri belirtildi.

Haberi Sabah yazarı Bülent Cankurt bugünkü köşesinde duyurdu. Cankurt ayrıca “Şimdilik markalarının adını da, ürünlerini de sır gibi saklayan ortaklar, yakında markalarına görkemli bir lansman yapacakmış” ifadelerini kullandı.

Sabah yazarı Bülent Cankurt’un “Koçların gelini ‘güzel’ bir işe girdi!” başlıklı yazısı şöyle:

“Koç Ailesi’nin gelini Nevbahar Koç, 47 yaşından sonra iş hayatına atılıyor! Evet, yanlış okumadınız… Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un basın toplantısının ortasında, “Karım arıyor bir saniye” diyerek telefonunu açtığı eşi Nevbahar Koç, iş kadını olmaya karar vermiş. Nevbahar Hanım, Türkiye’nin önde gelen ailelerinden Dinçköklerin gelini olan yakın arkadaşı Esra Tümen Dinçkök’ü de kendisine ortak almış.

18 yıllık eşi Raif Dinçkök ile 1.5 yıldır ayrı yaşayan Esra Dinçkök ile Nevbahar Koç, ortak şirket kurup kozmetik işine girmişler. Şimdilik markalarının adını da, ürünlerini de sır gibi saklayan ortaklar, yakında markalarına görkemli bir lansman yapacakmış. Nevbahar Hanım, markasının reklam fotoğraflarını da yakın arkadaşı da olan, dünyaca ünlü isimlerin fotoğrafçısı Mert Alaş’a çektirmiş. Çok iddialı bir marka olacağı kesin; bakalım Nevbahar Hanım, kadınları ne zaman güzelleştirmeye başlayacak.”

Son Haberler