Pazar / 27 Eylül 2020

Sosyal medya bunu konuşuyor: Rabia işareti illuminati sembolüdür

Mısır’da Müslüman kardeşlere destek vermek için yapılan ve siyasetçilerin de sıkça kullandığı Rabia AKP'nin de sembolü olan işaret ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

205,624BeğenenlerBeğen
8,587TakipçilerTakip Et

Benzersiz İlluminati Arşivi sayfasının Rabia işareti hakkında paylaştığı o yazı çok konuşulacak…

Babil Krallığı’nda Koth yani boyut kapısı bekçisi manasına gelen bu işaret, İlluminati sembolüdür, İbranice’de Zion demektir.

Talmut’ta Yahudiler Tek Millet’tir der. Kuran’da ise Küfür Tek Millet’tir der. Tek Millet, aynı zamanda, Yeni Dünya Düzeni, diğer adıyla, Tek Dünya Devleti Diktatörlüğü sloganıdır, Sionistler’in var olmasını istediği Tek Devlet, Büyük İsrail Devleti’dir.

İşareti ilk kez Hitler kullanmıştır ve Hitler, İsrail’in kurulmasında Rothschild’a yardım etmiştir.

Hitler’e ise İhvan’ın kurucuları yardım etmiştir, bu örgütü bugünlerde Katar desteklemektedir, İlluminati sembolü olan bu işareti, Rabia sembolü diye İhvan dünyaya tanıtmıştır.

İbranice’de
Z ebeh (İşaret parmağı)
İ lonai (Orta parmak)
O hmah (Yüzük parmağı)
N emkkes (Serçe parmağı)
ZİON yani SİON demek

2. Dünya Savaşı’ndan sonra İsrail kuruldu.

1. Dünya Savaşı’ndaki diktatör Churchill’di, 2. Dünya Savaşı’nda Hitler, 3. Dünya Savaşı’nda diktatör olmasını istedikleri, Churchill’i örnek alanlar.

1. Dünya Savaşı’nda Çanakkale’de hüsrana uğradılar, 2. Dünya Savaşı’nda Hitler kuklasını öne sürüp İsrail’i kurdular, 3. Dünya Savaşı’nda Büyük İsrail Devleti’ni kurmak istiyorlar.

ABD tarihindeki tek Hristiyan başkan John F Kennedy’dir, Abd’de bile işi şansa bırakmıyorlar. John F Kennedy, o kadar mert bir adamdıki, tüm tv yayınlarını keserek İlluminati örgütünü anlattı. Dürüst olduğu için, samimi olduğu için, Sionistler’in karşısında durduğu için ortadan kaldırıldı.

4 YILDA BÜYÜK İSRAİL DEVLETİ HEDEFİ!

* 1990’da ilk kez Abd Meclisi’nde Yeni Dünya Düzeni’nden bahsettiler. 2001’de 11 Eylül Olayları ile Yeni Dünya Düzeni’ni ilan ettiler. 2012’de Londra Olimpiyatları’nda bu düzenin Sionist Düzen olacağını subliminal olarak anlattılar. 2023’te güneş 4. kez dönüşünü tamamlayacak, her 11 yılda olduğu gibi takvim aynı olacak, 4 11 de 911 şeklinde, 9 ve 11’i Roma rakamlarıyla yazıp birleştirdiğinizde Sion yıldızı ortaya çıkar.

Son Haberler

İsmet Berkan Hürriyet’ten kovuldu… Berkan: Detayları Cem Küçük’e sorabilirsiniz

Hürriyet gazetesi köşe yazarı İsmet Berkan'ın işe son verildi. Berkan'ın ayrılık haberini yandaş yazar Cem Küçük Twitter hesabından duyurdu.

Star TV Atatürk’e hakaret eden ‘AKP’li gelin adayı’ hakkında kararını verdi

Star TV Genel müdürü Ömer Özgüner, Atatürk'e hakaret eden gelin adayı Yağmur Avcı'nın programdan pazartesiyi beklemeksizin çıkartılmasını istediği öğrenildi.

Mahkemeden Atatürk’e hakaret eden Akit’e 10 Kasım ayarı

Atatürk’ün ölüm yıldönümünde ‘Zulüm 1938’de son buldu’ başlığıyla video yayınlayan Akit TV’ye verilen duruşma saati dikkat çekti. Mahkeme, duruşmayı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm saati olan 09.05’te yapmaya karar verdi.

Vatanım Sensin dizisinden flaş ‘Atatürk’ kararı

O3 Medya, "Vatanım Sensin" dizisinde sürpriz bir değişikliğe gidiliyor. Atatürk karakterini diziye dahil etme kararı aldı.

Şirin Payzın acılı velinin feryadını görmedi

Aladağ'da kül olan yurt binasının önünde kızının akıbetini öğrenmeye çalışan bir öğrenci velisi, "Burası Süleymancıların yurdu. Devlet yurdunu yıktılar, çocuklarımızı buraya yerleştirdiler" diye isyan...

Gündem

Fatih Portakal “şehzadeye” anlatır gibi açık açık konuştu: Kaybetmeye mahkum olmak!

Gazeteci Fatih Portakal, kısa çalışma ödeneği nedeniyle oluşan fiili asgari ücrete dikkat çekti. Ekonomik buhranın can yakıcı bir şekilde yaşandığını vurgulayan Portakal, iktidarın krizi gizlemek için yaptığı hamleleri eleştirdi. 

Davutoğlu’dan HDP’ye yönelik operasyona sert tepki

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 6 yıl önce yaşanan Kobani olayları gerekçesiyle HDP’ye yapılan operasyona sert tepki gösterdi. Davutoğlu “Önlerinde işlerine yarayacağında basacakları soruşturma, dava, mahkeme düğmeleri var. Hangisi işlerine geliyorsa onu devreye sokuyorlar. Eğer varsa terör bağlantısı neden bunların milletvekili seçilmesine ve belediye başkanı seçilmesine onay verdiniz?" dedi.

Doktor adayı genç kız evde ölü bulundu

BURDUR'un Bucak ilçesinde, tıp fakültesi mezunu olan doktor adayı Büşra A. (25), evde ailesi tarafından ölü bulundu.

Türkiye’den Azerbaycan’a saldırıya ilk tepki

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırıları sonrası sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. V

Cumhuriyet’le dertleri bitmiyor… Yeni Şafak yazarı Kaplan: Dil Devrimi, Türkçe’nin İslâmî ruhunu yok etti!

Yeni Şafak gazetesi yazarı Yusuf Kaplan, Türkiye'nin asıl sorununun dil olduğunu belirterek, "Dil Devrimi, Türkçe’nin İslâmî ruhunu yok etti!" görüşünü savundu.