Sosyal medya bunu konuşuyor: Rabia işareti illuminati sembolüdür

Mısır’da Müslüman kardeşlere destek vermek için yapılan ve siyasetçilerin de sıkça kullandığı Rabia AKP'nin de sembolü olan işaret ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

Benzersiz İlluminati Arşivi sayfasının Rabia işareti hakkında paylaştığı o yazı çok konuşulacak…

Babil Krallığı’nda Koth yani boyut kapısı bekçisi manasına gelen bu işaret, İlluminati sembolüdür, İbranice’de Zion demektir.

Talmut’ta Yahudiler Tek Millet’tir der. Kuran’da ise Küfür Tek Millet’tir der. Tek Millet, aynı zamanda, Yeni Dünya Düzeni, diğer adıyla, Tek Dünya Devleti Diktatörlüğü sloganıdır, Sionistler’in var olmasını istediği Tek Devlet, Büyük İsrail Devleti’dir.

İşareti ilk kez Hitler kullanmıştır ve Hitler, İsrail’in kurulmasında Rothschild’a yardım etmiştir.

Hitler’e ise İhvan’ın kurucuları yardım etmiştir, bu örgütü bugünlerde Katar desteklemektedir, İlluminati sembolü olan bu işareti, Rabia sembolü diye İhvan dünyaya tanıtmıştır.

İbranice’de
Z ebeh (İşaret parmağı)
İ lonai (Orta parmak)
O hmah (Yüzük parmağı)
N emkkes (Serçe parmağı)
ZİON yani SİON demek

2. Dünya Savaşı’ndan sonra İsrail kuruldu.

1. Dünya Savaşı’ndaki diktatör Churchill’di, 2. Dünya Savaşı’nda Hitler, 3. Dünya Savaşı’nda diktatör olmasını istedikleri, Churchill’i örnek alanlar.

1. Dünya Savaşı’nda Çanakkale’de hüsrana uğradılar, 2. Dünya Savaşı’nda Hitler kuklasını öne sürüp İsrail’i kurdular, 3. Dünya Savaşı’nda Büyük İsrail Devleti’ni kurmak istiyorlar.

ABD tarihindeki tek Hristiyan başkan John F Kennedy’dir, Abd’de bile işi şansa bırakmıyorlar. John F Kennedy, o kadar mert bir adamdıki, tüm tv yayınlarını keserek İlluminati örgütünü anlattı. Dürüst olduğu için, samimi olduğu için, Sionistler’in karşısında durduğu için ortadan kaldırıldı.

4 YILDA BÜYÜK İSRAİL DEVLETİ HEDEFİ!

* 1990’da ilk kez Abd Meclisi’nde Yeni Dünya Düzeni’nden bahsettiler. 2001’de 11 Eylül Olayları ile Yeni Dünya Düzeni’ni ilan ettiler. 2012’de Londra Olimpiyatları’nda bu düzenin Sionist Düzen olacağını subliminal olarak anlattılar. 2023’te güneş 4. kez dönüşünü tamamlayacak, her 11 yılda olduğu gibi takvim aynı olacak, 4 11 de 911 şeklinde, 9 ve 11’i Roma rakamlarıyla yazıp birleştirdiğinizde Sion yıldızı ortaya çıkar.

Meclis’te Alevi önergesi kavgası… MHP’lilerden ‘git’ diyen Tanrıkulu’na ‘it’ saldırısı

TBMM Genel Kurulu’nda, HDP Grubunun Alevilere yönelik gerçekleşen sistematik saldırıların detaylı olarak araştırılması için Meclis başkanlığına verdiği araştırma önergesinin görüşülmesi sırasında tartışma yaşandı.

Ali Babacan cephesinden AKP çıkışı: ‘Hasmı olmayacağız’

Yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren Ali Babacan cephesinden AKP'ye karşı izlenecek tutum hakkında açıklama geldi.

‘Alevilere yönelik saldırılar araştırılsın’ önergesi reddedildi

Alevilere yönelik saldırılar araştırılsın önergesi TBMM Genel Kurulu'nda yapılan oylamada reddedildi.

Erdoğan – Trump görüşmesine ilişkin Beyaz Saray’dan açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan NATO liderler Zirvesi kapsamında ABD Başkanı Donald Trump’la bir araya geldi.

Ceren Özdemir cinayetinin katil zanlısı böyle yakalandı! Linç girişimi…

Ordu'nun Altınordu ilçesinde 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'in bıçaklı saldırı sonucu öldürülmesine ilişkin bir şüpheli yakalandı.
210,631BeğenenlerBeğen
4,582TakipçilerTakip Et