Sosyal medya bunu konuşuyor: Rabia işareti illuminati sembolüdür

Mısır’da Müslüman kardeşlere destek vermek için yapılan ve siyasetçilerin de sıkça kullandığı Rabia AKP'nin de sembolü olan işaret ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

Benzersiz İlluminati Arşivi sayfasının Rabia işareti hakkında paylaştığı o yazı çok konuşulacak…

Babil Krallığı’nda Koth yani boyut kapısı bekçisi manasına gelen bu işaret, İlluminati sembolüdür, İbranice’de Zion demektir.

Talmut’ta Yahudiler Tek Millet’tir der. Kuran’da ise Küfür Tek Millet’tir der. Tek Millet, aynı zamanda, Yeni Dünya Düzeni, diğer adıyla, Tek Dünya Devleti Diktatörlüğü sloganıdır, Sionistler’in var olmasını istediği Tek Devlet, Büyük İsrail Devleti’dir.

İşareti ilk kez Hitler kullanmıştır ve Hitler, İsrail’in kurulmasında Rothschild’a yardım etmiştir.

Hitler’e ise İhvan’ın kurucuları yardım etmiştir, bu örgütü bugünlerde Katar desteklemektedir, İlluminati sembolü olan bu işareti, Rabia sembolü diye İhvan dünyaya tanıtmıştır.

İbranice’de
Z ebeh (İşaret parmağı)
İ lonai (Orta parmak)
O hmah (Yüzük parmağı)
N emkkes (Serçe parmağı)
ZİON yani SİON demek

2. Dünya Savaşı’ndan sonra İsrail kuruldu.

1. Dünya Savaşı’ndaki diktatör Churchill’di, 2. Dünya Savaşı’nda Hitler, 3. Dünya Savaşı’nda diktatör olmasını istedikleri, Churchill’i örnek alanlar.

1. Dünya Savaşı’nda Çanakkale’de hüsrana uğradılar, 2. Dünya Savaşı’nda Hitler kuklasını öne sürüp İsrail’i kurdular, 3. Dünya Savaşı’nda Büyük İsrail Devleti’ni kurmak istiyorlar.

ABD tarihindeki tek Hristiyan başkan John F Kennedy’dir, Abd’de bile işi şansa bırakmıyorlar. John F Kennedy, o kadar mert bir adamdıki, tüm tv yayınlarını keserek İlluminati örgütünü anlattı. Dürüst olduğu için, samimi olduğu için, Sionistler’in karşısında durduğu için ortadan kaldırıldı.

4 YILDA BÜYÜK İSRAİL DEVLETİ HEDEFİ!

* 1990’da ilk kez Abd Meclisi’nde Yeni Dünya Düzeni’nden bahsettiler. 2001’de 11 Eylül Olayları ile Yeni Dünya Düzeni’ni ilan ettiler. 2012’de Londra Olimpiyatları’nda bu düzenin Sionist Düzen olacağını subliminal olarak anlattılar. 2023’te güneş 4. kez dönüşünü tamamlayacak, her 11 yılda olduğu gibi takvim aynı olacak, 4 11 de 911 şeklinde, 9 ve 11’i Roma rakamlarıyla yazıp birleştirdiğinizde Sion yıldızı ortaya çıkar.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.

Erdoğan’dan İmamoğlu’na tepki: Nerede kaldı bu süt?

Gayrette Havalimanı Metro Hattı İlk Ray Kaynak Töreni’nde konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefinde yine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu vardı. Erdoğan,”‘Suyu ucuzlatacağız’ dediler, ucuzlattılar mı? ‘Otobüsteki ücretleri düşüreceğiz’ dediler, düşürdüler mi? Ücretsiz süt vereceklerdi, nerede kaldı bu süt? Allah izin versin de yağmurlarımız kesilmesin, sular devam etsin” ifadelerini kullandı.

Mine Kırıkkanat’ın ‘Bahçeli ve evlilik’ paylaşımına MHP’den belden aşağı tepki!

Cumhuriyet gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmada söylediği 'Maalesef gençlerimiz genç yaşta evlenmiyor.' sözüne bekar olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hatırlatarak 'Devlet Bahçeli için çok mu geç' mesajı yazdı. Mesaja MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt 'belden aşağı' sözlerle yanıt verdi.

Bakan Turhan: Evet Kanal İstanbul bir rant projesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, Kanal İstanbul projesini yapacaklarını ve faturayı İBB’ye göndereceklerini belirtti.
210,016BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et