Sosyal medya bunu konuşuyor: Rabia işareti illuminati sembolüdür

Mısır’da Müslüman kardeşlere destek vermek için yapılan ve siyasetçilerin de sıkça kullandığı Rabia AKP'nin de sembolü olan işaret ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

208,767BeğenenlerBeğen
7,614TakipçilerTakip Et

Benzersiz İlluminati Arşivi sayfasının Rabia işareti hakkında paylaştığı o yazı çok konuşulacak…

Babil Krallığı’nda Koth yani boyut kapısı bekçisi manasına gelen bu işaret, İlluminati sembolüdür, İbranice’de Zion demektir.

Talmut’ta Yahudiler Tek Millet’tir der. Kuran’da ise Küfür Tek Millet’tir der. Tek Millet, aynı zamanda, Yeni Dünya Düzeni, diğer adıyla, Tek Dünya Devleti Diktatörlüğü sloganıdır, Sionistler’in var olmasını istediği Tek Devlet, Büyük İsrail Devleti’dir.

İşareti ilk kez Hitler kullanmıştır ve Hitler, İsrail’in kurulmasında Rothschild’a yardım etmiştir.

Hitler’e ise İhvan’ın kurucuları yardım etmiştir, bu örgütü bugünlerde Katar desteklemektedir, İlluminati sembolü olan bu işareti, Rabia sembolü diye İhvan dünyaya tanıtmıştır.

İbranice’de
Z ebeh (İşaret parmağı)
İ lonai (Orta parmak)
O hmah (Yüzük parmağı)
N emkkes (Serçe parmağı)
ZİON yani SİON demek

2. Dünya Savaşı’ndan sonra İsrail kuruldu.

1. Dünya Savaşı’ndaki diktatör Churchill’di, 2. Dünya Savaşı’nda Hitler, 3. Dünya Savaşı’nda diktatör olmasını istedikleri, Churchill’i örnek alanlar.

1. Dünya Savaşı’nda Çanakkale’de hüsrana uğradılar, 2. Dünya Savaşı’nda Hitler kuklasını öne sürüp İsrail’i kurdular, 3. Dünya Savaşı’nda Büyük İsrail Devleti’ni kurmak istiyorlar.

ABD tarihindeki tek Hristiyan başkan John F Kennedy’dir, Abd’de bile işi şansa bırakmıyorlar. John F Kennedy, o kadar mert bir adamdıki, tüm tv yayınlarını keserek İlluminati örgütünü anlattı. Dürüst olduğu için, samimi olduğu için, Sionistler’in karşısında durduğu için ortadan kaldırıldı.

4 YILDA BÜYÜK İSRAİL DEVLETİ HEDEFİ!

* 1990’da ilk kez Abd Meclisi’nde Yeni Dünya Düzeni’nden bahsettiler. 2001’de 11 Eylül Olayları ile Yeni Dünya Düzeni’ni ilan ettiler. 2012’de Londra Olimpiyatları’nda bu düzenin Sionist Düzen olacağını subliminal olarak anlattılar. 2023’te güneş 4. kez dönüşünü tamamlayacak, her 11 yılda olduğu gibi takvim aynı olacak, 4 11 de 911 şeklinde, 9 ve 11’i Roma rakamlarıyla yazıp birleştirdiğinizde Sion yıldızı ortaya çıkar.

Ölüm orucundaki Grup Yorum üyesi Helin Bölek hayatını kaybetti

Helin Bölek'in ölüm haberini Grup Yorum sosyal medya hesabından duyurdu.

Mahkeme reddetti! İBB’ye kötü haber

Bölge İdare Mahkemesi, İBB'nin Haydarpaşa ve Sirkeci Gar alanları ihalelerine yaptığı itirazı reddetti. Kararı Danıştay'a götüreceklerini ifade eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Aylardır bekletilen kararın salgın zamanı açıklanması ise çok manidardır" dedi.

Mehmet Ceyhan: Ölüm oranımız Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil, yüzde 7!

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, vatandaşlara dışarı çıkmama çağrısını yenileyerek, “Ölüm oranımız, Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil. Ölüm oranımız yüzde 7 civarında. Bir süre artan test sayısına rağmen vaka sayısı durduğu zaman o zaman bu iş durdu diyebileceğiz. Şu anda biz işin daha başındayız. Biz 30 bin test yaptığımızda daha çok vaka ile karşılaşacağız” dedi.

CHP’nin doktor vekili Adıgüzel: Eylül’e kadar sürerse 50 milyon insanımız enfekte olacak bir milyon insanımızı kaybedebiliriz.

CHP’li doktor milletvekillerinden Mustafa Adıgüzel, koronavirüs salgınına ilişkin soruları yanıtladı. Adıgüzel, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında başarılı yorumlarına katılmadığını belirtti. Sürecin başarısız yürütüldüğünü belirten Adıgüzel, "Bence işini yapmaya çalışan bir adam ama başarılı değil." dedi. 
208,767BeğenenlerBeğen
7,614TakipçilerTakip Et