Sosyal medya bu Anıtkabir tweetini konuşuyor

Anıtkabir'in çevresindeki sokaklar ile ilgili çarpıcı tweet.

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin geçen yıl mayıs ayında “Anıtkabir  Koruma Amaçlı İmar Planı” değişikliklerine ilişkin meclis kararının planları bir yıl sonra askıya çıktı. Anıtkabir çevresinin yapılaşmaya açılmasına sebep olacak plan çok tepki çekti.

Meslek kuruluşları ve yazarlar art arda tepkilerini dile getirirken #AnıtkabireDokunma etiketi saatlerdir Twitter gündeminin birinci sırasından düşmedi. Atılan binlerce tweet arasından @azyazarozyazarr hesabından atılan tweet ilginç bir noktaya dikkat çekti. O hesaptan atılan tweette “Anıtkabir’in etrafındaki sokakların ismi: “Ordular İlk Hedef(iniz) Akdeniz(dir) İleri”dir. Ne yaptığınıza dikkat edin.. #AnıtkabireDokunma” denildi.

Koronavirüs mezarlığından video paylaşan vatandaş: Memur olanlar anlatamıyor ama ben anlatacağım, rezil olsun bu hükümet!

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için kazılan mezarlıktan görüntü paylaşan bir vatandaş AKP'ye sert sözler sarf etti. 

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et