Skandal canlı yayında ortaya çıktı… Karantina altındaki hemşire nöbete çağrıldı hastalara baktı

Dün akşam saatlerinde Halk TV'de yayınlanan Şimdiki Zaman programında Gazeteci Barış Yarkadaş çok çarpıcı bir bilgi paylaştı. İzmir'de Ege Üniversitesi Göğüs Kliniği'nde bir hemşirenin kendisine attığı mesajı paylaşan Yarkadaş iki hemşirenin karantina altında olmasına rağmen hastalara baktığını bildirdi. 

207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et

Dün akşam saatlerinde Halk TV’de yayınlanan Şimdiki Zaman programında Gazeteci Barış Yarkadaş çok çarpıcı bir bilgi paylaştı. İzmir’de Ege Üniversitesi Göğüs Kliniği’nde bir hemşirenin kendisine attığı mesajı paylaşan Yarkadaş iki hemşirenin karantina altında olmasına rağmen hastalara baktığını bildirdi.

KARANTİNA ALTINDAYKEN ÇALIŞAN SAĞLIK EMEKÇİLERİ

Yarkadaş’a gelen mesajda “Ben dün karantinaya alındım bugün ise nöbete çağrıldım şu an çalışıyorum. “Aynı klinikte karantina altında olan buna rağmen çalışan arkadaşlarımız da var” ifadeleri kullanıldı.

ŞİŞLİ ETFAL’DE MALZEME YOK! 

Mesajı gönderen kişinin isim bilgisi de olduğunu belirten Yarkadaş İstanbul Şişli Etfal’den de bir sağlık çalışanın “koruyucu malzememiz yok, kendi cebimizden aldık” mesajını gönderdiğini aktardı.

BAKAN KOCA’YA TEPKİ

Çarpıcı bilgileri paylaşan Yarkadaş Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya “Sadece gece tweet atmakla, halkla ilişkiler çalışması yapmakla bizi ikna edemezsiniz. Siz o şansınız kaybettiniz Sayın Bakan, toplum açıkladığınız hiçbir şeye inanmıyor kuşku duyuyor” diye tepki gösterdi.

İŞTE O ANLAR: 

loading...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sokak röportajında “AKP’ye oy vermeyeceğim” deyince tartışma çıktı: O zaman metrobüse binme!

Yurttaş TV'nin Küçükçekmece'de yaptığı sokak röportajına katılan bir genç, olası bir erken seçimde AKP'ye oy vermeyeceğini ifade edince arkadaşları ile tartışma yaşadı. Arkadaşları gence "Metrobüse binmeyin o zaman" dedi. Genç ise "Ben vergi vermiyorum muyum?" diye tepki gösterdi.

Bakanlık ‘risk yok’ dedi CHP’li İlgezdi isyan etti: Önlem almak için illa birilerinin ölmesi mi gerekiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında, İstanbul- İzmir Otobanında rüzgar riski polemiği yaşanıyor.

İmamoğlu: “Meclisten çıkmasa da oranın adı Atatürk Kent Ormanı’dır”

İBB Başkanı İmamoğlu, Sarıyer'de 19 Mayıs'ta açılan Kent Ormanı'nın adının "Atatürk Kent Ormanı" olmasına ilişkin kararın hala İBB Meclisinden çıkmadığını belirterek, "Ama çıkmasa da oranın adı artık Atatürk Kent Ormanı” dedi.

İmamoğlu’ndan saldırıya uğrayan kiliseye ziyaret: Bir ibadethaneye yapılmış hareket, hepimize yapılmıştır

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, geçtiğimiz günlerde kapısının önündeki haçın koparılmasıyla gündeme gelen Kuzguncuk’taki Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ne ziyarette bulıundu.

Süleyman Soylu provokatör yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uluslararası Hrant Dink Vakfı’na e-mail yoluyla ölüm tehdidi içeren bir mesaj gönderen şahsın yakalandığını duyurdu.
207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et