Skandal canlı yayında ortaya çıktı… Karantina altındaki hemşire nöbete çağrıldı hastalara baktı

Dün akşam saatlerinde Halk TV'de yayınlanan Şimdiki Zaman programında Gazeteci Barış Yarkadaş çok çarpıcı bir bilgi paylaştı. İzmir'de Ege Üniversitesi Göğüs Kliniği'nde bir hemşirenin kendisine attığı mesajı paylaşan Yarkadaş iki hemşirenin karantina altında olmasına rağmen hastalara baktığını bildirdi. 

208,790BeğenenlerBeğen
7,504TakipçilerTakip Et

Dün akşam saatlerinde Halk TV’de yayınlanan Şimdiki Zaman programında Gazeteci Barış Yarkadaş çok çarpıcı bir bilgi paylaştı. İzmir’de Ege Üniversitesi Göğüs Kliniği’nde bir hemşirenin kendisine attığı mesajı paylaşan Yarkadaş iki hemşirenin karantina altında olmasına rağmen hastalara baktığını bildirdi.

KARANTİNA ALTINDAYKEN ÇALIŞAN SAĞLIK EMEKÇİLERİ

Yarkadaş’a gelen mesajda “Ben dün karantinaya alındım bugün ise nöbete çağrıldım şu an çalışıyorum. “Aynı klinikte karantina altında olan buna rağmen çalışan arkadaşlarımız da var” ifadeleri kullanıldı.

ŞİŞLİ ETFAL’DE MALZEME YOK! 

Mesajı gönderen kişinin isim bilgisi de olduğunu belirten Yarkadaş İstanbul Şişli Etfal’den de bir sağlık çalışanın “koruyucu malzememiz yok, kendi cebimizden aldık” mesajını gönderdiğini aktardı.

BAKAN KOCA’YA TEPKİ

Çarpıcı bilgileri paylaşan Yarkadaş Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya “Sadece gece tweet atmakla, halkla ilişkiler çalışması yapmakla bizi ikna edemezsiniz. Siz o şansınız kaybettiniz Sayın Bakan, toplum açıkladığınız hiçbir şeye inanmıyor kuşku duyuyor” diye tepki gösterdi.

İŞTE O ANLAR: 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Fahrettin Koca yutkundu, gözleri doldu… Kaç sağlık emekçisi koronavirüse yakalandı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısının ardından kameralar karşısında geçti. Koca, basın toplantısının ardından sorulara yanıt verdi. 

Sağlık bakanı günler sonra kameralar karşısında: Herhangi bir insan bu hastalık yokmuş gibi yaşayamaz

Bilim Kurulu bugün bir kez daha toplandı. Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı.

Koronavirüs tedavisi gören Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu hayatını kaybetti

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) tedavisi gören İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu hayatını kaybetti.

“Bu yasak salgından dolayı değil” diyen Orhan Sarıbal: Maden şirketleri rahat çalışsın diye polisler burada bekletiliyor

Türkiye halkının koronavirüsle mücadele ettiği günlerde dahi doğa talanı ve rant siyaseti işlemeye devam ediyor. Bursa Yenişehir’de Meyra Madencilik’in yapacağı kurşun, çinko, bakır zenginleştirme tesisi ve atık barajı için bölgeye hareket eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal’ın yolu polis tarafından kesildi.

Koronavirüse karşı topladıkları bağışlar bloke edilen belediyelerden ortak bildiri

Koronavirüse karşı topladıkları bağışlar bloke edilen 11 büyükşehir belediyesi ortak bir bildiri yayınladı.
208,790BeğenenlerBeğen
7,504TakipçilerTakip Et