Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Skandal canlı yayında ortaya çıktı… Karantina altındaki hemşire nöbete çağrıldı hastalara baktı

Dün akşam saatlerinde Halk TV'de yayınlanan Şimdiki Zaman programında Gazeteci Barış Yarkadaş çok çarpıcı bir bilgi paylaştı. İzmir'de Ege Üniversitesi Göğüs Kliniği'nde bir hemşirenin kendisine attığı mesajı paylaşan Yarkadaş iki hemşirenin karantina altında olmasına rağmen hastalara baktığını bildirdi. 

206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Dün akşam saatlerinde Halk TV’de yayınlanan Şimdiki Zaman programında Gazeteci Barış Yarkadaş çok çarpıcı bir bilgi paylaştı. İzmir’de Ege Üniversitesi Göğüs Kliniği’nde bir hemşirenin kendisine attığı mesajı paylaşan Yarkadaş iki hemşirenin karantina altında olmasına rağmen hastalara baktığını bildirdi.

KARANTİNA ALTINDAYKEN ÇALIŞAN SAĞLIK EMEKÇİLERİ

Yarkadaş’a gelen mesajda “Ben dün karantinaya alındım bugün ise nöbete çağrıldım şu an çalışıyorum. “Aynı klinikte karantina altında olan buna rağmen çalışan arkadaşlarımız da var” ifadeleri kullanıldı.

ŞİŞLİ ETFAL’DE MALZEME YOK! 

Mesajı gönderen kişinin isim bilgisi de olduğunu belirten Yarkadaş İstanbul Şişli Etfal’den de bir sağlık çalışanın “koruyucu malzememiz yok, kendi cebimizden aldık” mesajını gönderdiğini aktardı.

BAKAN KOCA’YA TEPKİ

Çarpıcı bilgileri paylaşan Yarkadaş Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya “Sadece gece tweet atmakla, halkla ilişkiler çalışması yapmakla bizi ikna edemezsiniz. Siz o şansınız kaybettiniz Sayın Bakan, toplum açıkladığınız hiçbir şeye inanmıyor kuşku duyuyor” diye tepki gösterdi.

İŞTE O ANLAR: 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Muharrem İnce açık açık konuştu: Yüzde 31 ile bıraktım, harekete geçiyorum

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, suskunluğunu bozdu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu

CHP’nin İnce’ye vereceği ‘yeni parti’ cevabı hazır

Muharrem İnce ve ekibinin ‘CHP 24 Haziran 2018’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde 60 bin sandığa gözlemci koymadı’ iddiasıyla yönetimi eleştireceği kulislerde dolaşıyor.

Deniz Baykal’dan Muharrem İnce ve CHP’lilere çağrı

Deniz Baykal, Muharrem İnce'nin CHP'den ayrılmaması için genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceğini açıkladı.

Deniz Zeyrek’ten CHP’ye uyarı: İnce ve Kılıçdaroğlu bu istatistiklere bakmalı

Yargıtay Başsavcılığı'nın siyasi partilerle ilgili rakamlarını inceleyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, ortaya çıkan tabloya hem Kılıçdaroğlu'nun hem de İnce'nin dikkat etmesi gerektiğini yazdı.

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı
206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et