Pazar, Nisan 14, 2024

‘Sıra size geliyor’ paylaşımı sonrası, Demet Akalın’dan Dilan Polat açıklaması geldi

Muhammed Yakut, 'Delilerin Delisi' adlı hesabından, "Demet Akalın, Okan Kurt hazır olun sıra size geliyor…" paylaşımı yapmıştı.

Kara para aklama iddiasıyla gündeme ve Engin Polat ile birlikte gözaltında alınan Dilan Polat hakkında şarkıcı Demet Akalın ilk kez açıklamalarda bulundu. Akalın, “Birtakım şeyleri hissettiğim için uzaklaştım” dedi.

‘Özür’le yırtamadılar! Dilan Polat ve Engin Polat gözaltında

Haklarında “Suç örgütü kurmak ve yönetmek”, “Suç örgütüne üye olmak”, “Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklamak” ve “Vergi Usul Kanunu’na muhalefet” olmak üzere 4 ayrı suçtan soruşturma açılan Dilan-Engin Polat çifti ile ilgili haberler yakından takip ediliyor. Demet Akalın da bir dönem birlikte çalıştığı Dilan Polat hakkında ilk kez konuştu.

Parayı kaptıran Dilan Polat ve eşi: Şımarıklıklarımızdan dolayı özür dileriz

‘Dilan böyle bir kız değildi’

Sunuculuğunu üstlendiği “Demet ve Jess’le Gel Konuşalım”da merak edilenleri anlatan Akalın, “2017 yılında Esra Balamir getirmişti bana Dilan Polat’ı. Fotoğraflar çekmesi için. Gülşen’e götürmüştüm onun oğlunun fotoğraflarını çeksin diye. Bizim sahne fotoğraflarımızı çekerdi, eşiyle gelirdi. Dilan böyle bir kız değildi” dedi.

Dilan Polat’ın saltanat sürdüğü paranın asıl sahibi belli oldu

Ünlü isim, sözlerine “Sonra birtakım şeyleri hissettiğim için uzaklaştım. Bu parayla falan alakalı şeyler değil… Benimle ve Hira’yla dalga geçen videolar yaptı, benim için orada bitti, sayfa kapandı. Benimle barışmak istedi, ben oralı olmadım. Bir aydır dehşetle izliyorum. Sabah onu o halde izleyince inan üzüldüm” diye devam etti.

“Sıra size geliyor”

Dilan-Engin Polat çifti hakkında sosyal medyadan çeşitli iddialar paylaşan Muhammed Yakut, dün yaptığı paylaşımda Demet Akalın-Okan Kurt çiftini işaret etmişti.

Yakut, ‘Delilerin Delisi’ adlı hesabından, “Demet Akalın, Okan Kurt hazır olun sıra size geliyor…” paylaşımı yapmıştı.

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir