Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Sezgin Tanrıkulu krizi büyüyor: İttifak sabote ediliyor

İYİP Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun 'Hükümetin bilmesi gerekiyor; bu haksız bir savaştır ve Kürtlere karşı yapılan bir savaştır' sözlerine tepki göstererek, 'Millet İttifakı da sabote edilmek isteniyor' dedi.

207,039BeğenenlerBeğen
7,855TakipçilerTakip Et

İYİP Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun “Hükümetin bilmesi gerekiyor; bu haksız bir savaştır ve Kürtlere karşı yapılan bir savaştır” sözlerine tepki gösterdi.

Çıray, sosyal medya hesabından “Tanrıkulu bu bölücü söylemiyle sorumsuzluk etmiştir. Şiddetle reddediyoruz. Millet İttifakı da sabote edilmek isteniyor. Erdoğan’ın dış politikalarına karşı çıkmakla, milli güvenliğimizin gereğini yapmak ayrı şeylerdir. O nedenle Millet İttifakı olarak tezkereye evet, dedik” mesajını paylaştı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.

Süleyman Soylu’dan havai fişek fabrikasındaki patlama hakkında açıklama: ‘7 kaybımız var, 4’ü vefat’

Süleyman Soylu, Sakarya'daki havai fişek patlaması hakkında açıklama yaptı.
207,039BeğenenlerBeğen
7,855TakipçilerTakip Et