“Sezgin o yazışmayı bir daha oku”

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu dün Burhan Kuzu'nun Zindaşti'nin adamıyla whatsupp yazışmalarını değerlendirdi. 

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu dün Burhan Kuzu’nun Zindaşti’nin adamıyla whatsupp yazışmalarını değerlendirdi.

Burhan Kuzu’nun Zindaşti’nin adamıyla yazışmaları ortaya çıktı: Bal ve ilacı aldım…

Tanrıkulu Periscope hesabından yaptığı yayında “Burhan Kuzu hocam, uyuşturucu baronu Zindaşti ile hani görüşmemiştiniz?” diye sorarak altına Whatsup konuşmalarında geçen “Hocam bal ve ilaç hazır” ifadesini ekledi.

Burhan Kuzu’dan Tanrıkulu’ya yanıt gecikmedi. Kuzu, paylaşımın altına yaptığı yorumda “Sezgin,o yazışmayı bir daha oku ve bir hukukçu olarak değerlendir.Mesaj yazan belli değil ,benim ne yazdığım ortada.Benim ihale ile işim olmaz.O mesajda görüştüğüme dair hiç bir SATIR yok.Öbür türlü davranış tetikçilik olur.Ben görüşmedim.Bu karara nasıl vardın?Yakışmadı” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’da: ‘Sizden ricam; olumsuz propagandalara kulak asmayın’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, incelemelerde bulunmak üzere İstanbul'dan Elazığ'a geldi.

Bakan Dönmez’den milletin ufkunu açan deprem açıklaması: Her şeyi devletten beklemek doğru olmaz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Elazığ'da meydana gelen depremle ilgili bağlandığı HaberTürk canlı yayınında, "Her şeyi devletten beklemek çok da doğru olmaz. Vatandaşlarımız da hassasiyet göstererek tedbir almalı" dedi.

Ekrem İmamoğlu: İki büyük deprem toplanma alanını hizmete açacağız

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Deprem Seferberlik Planı'nı başlakttıklarını dile getirerek, "Çok yakın zamanda da 2 tane büyük deprem toplanma alanı ve eğitim parkını hizmete açacağız" dedi.

AFAD’dan son açıklama: 20 can kaybı, 1015 yaralı

AFAD'dan sabah saat 07.30 sıralarında yapılan açıklamada depremde 20 vatandaşın hayatını kaybettiği belirtildi.

Devlet Planlama Teşkilatı’nın projesini reddettiği Prof. Naci Görür, Elazığ depremini Ekim ayında böyle tespit etmiş!

Deprem uzmanı Naci Görür'ün 6 Ekim 2019'da CNN Elazığ ve çevresini vuran depremi nokta atışıyla işaret ettiği ortaya çıktı.
209,917BeğenenlerBeğen
4,679TakipçilerTakip Et