Şeyma Subaşı ve sevgilisinin son pozu olay oldu

Mısırlı iş insanının, Şeyma Subaşı'nın karnına elini koyduğu kare dikkat çekti. Söz konusu fotoğraf, 'hamilelik' söylentilerini yeniden gündeme getirdi.

Olaylı ayrılıktan sonra Mohammed Alsaloussi ile aralarındaki buzları eriten Şeyma Subaşı, üç aydır süren Ibiza tatilinin ardından soluğu Türkiye’de almıştı. İkili, şimdilerde Bodrum’da deniz ve güneşin tadını çıkarıyor.

Ayrılık döneminde Instagram hesabı açan ve yaklaşık 150 bin takipçiye ulaşan Mısırlı iş insanı, ilk paylaşımında 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni sevgilisine aşkını dile getirdi.

Keyfinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Mohammed Alsaloussi, sevgilisi ile birlikte verdiği pozları yayınladı ve kısa sürede 10 binden fazla beğeni aldı.

Mısırlı iş insanının, Şeyma Subaşı’nın karnına elini koyduğu kare dikkat çekti. Söz konusu fotoğraf, ‘hamilelik’ söylentilerini yeniden gündeme getirdi.

Alsaloussi’nin takipçileri; “Yine mi hamile?” “Elini göbeğine koymuş, hamile mi acaba?”, “Şeyma hamile misin?” şeklinde yorumalar yazdı. İkili, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Son Haberler