Salı / 30 Mart 2021

Şevval Sam, 16 yıl önce yaptığı kazayı ilk kez anlattı

2005 yılında bir trafik kazasına karışan Şevval Sam, konuyla ilgili ilk kez açıklama yaparken, kazada bir suçu olmadığını ifade etti ve “Suçum olsaydı bedelini öderdim” dedi. Sanatçı Şevval Sam, 16 yıl önce karıştığı ve bir kişinin ölümüne neden olan trafik kazasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Hürriyet Kelebek’ten Sayit Durmaz’ın haberine göre konuyla ilgili ilk kez açıklama yapan Sam, şöyle dedi: “2005 senesinde […]

2005 yılında bir trafik kazasına karışan Şevval Sam, konuyla ilgili ilk kez açıklama yaparken, kazada bir suçu olmadığını ifade etti ve “Suçum olsaydı bedelini öderdim” dedi.

Sanatçı Şevval Sam, 16 yıl önce karıştığı ve bir kişinin ölümüne neden olan trafik kazasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Kelebek’ten Sayit Durmaz’ın haberine göre konuyla ilgili ilk kez açıklama yapan Sam, şöyle dedi:

“2005 senesinde yaşandı böyle bir hadise. Çok üzücü ama sekizde sekiz karşı tarafı kusurluydu. Hem ters yönden geliyordu, hem de kırmızı ışıkta geçiyordu. Kaskı ve ehliyeti yoktu. Yaşlı bir amca, 79 yaşında, bir gözü de görmüyordu. Benim yapacağım bir şey yoktu. O bana çarptı. Bazı şeylerin önüne geçilmiyor. Böyle bir şeye vesile olmuş gibi oldum ama benim tabii suçum yok. Üzerinden 16 yıl geçti, yeni bir hadise değil. Bundan başka kazam olmadı. Bunda da suçum yoktu, olsa bedelini öderdim.”

Sam, “Kendinizi nasıl bir şoför olarak görüyorsunuz?” sorusuna “Ben iyi şoför olduğumu düşünüyorum. Araba kullanmak hayatta en sevdiğim şeylerden biri. Yeni otomobiller de konforlu ama eskileri zevkle kullanıyorum” yanıtını verdi.

Şarkıcı, 2005’te Manisa’da bir motosiklete çarpmıştı. Kazada motosiklet sürücüsü Adem Genbaşı yaşamını yitirmişti.

Son Haberler