Şevval Şahin: CNN TÜRK’e dava açıyorum…

Sorulan sorulara cevap veremeyip yayını terk eden ve gündem olan Şevval Şahin, konuyla ilgili bomba açıklamalar yaptı.

MISS Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin magazin gündeminden düşmüyor.

Pandemi döneminde erkek arkadaşı Yiğit Marcus Aral’la yaptığı partiler olay yaratan Şevval Şahin yine gündeme bomba gibi düştü.

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, CNN TÜRK’te dün yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programına konuk oldu.

Programda kendisine sorulan sorular karşısında cevap veremeyince yayını terk eden Şahin, bir anda gündeme oturdu.

Türkiye güzeli Şevval Şahin, Fahrettin Koca sorusuna yanıt veremeyince stüdyoyu terk etti!Türkiye güzeli Şevval Şahin, Fahrettin Koca sorusuna yanıt veremeyince stüdyoyu terk etti!

ŞEVVAL ŞAHİN’DEN FLAŞ AÇIKLAMA
Şevval Şahin gündem olmasının ardından flaş bir açıklama yaptı. Şahin açıklamasında şunları söyledi: “Ben o programa bir sosyal sorumluluk projesi söz konusu olduğu için katıldım. Bir anlaşma yapmıştık benim rahatsız olduğum sorular sorulmayacaktı. Ama soruldu, koronavirüs konusu, parti soruları, sevgilimle ilgili sorular, Türklüğümü sorgulayan sorular…

DAVA AÇIYORUM
İlk etapta tabii ki gerildim. Bu sebeple de menejerime gittim. Stüdyoyu terk edecektim etmedim ama edecektim. Çünkü onlarla anlaştık onlar bana söz verdi, kadına şiddete karşı olduklarını bana söylediler onlara inandım işin için de sosyal sorumluluk olduğu için de izin verdim.

İstemediğim soruları yayınlamayacakları ama yayınladılar. O yüzden dava açıyorum. Okey İstiklal Marşı’nı söylemedim; so what? Ben televizyonda İstiklal Marşı’nı söylesem bu beni örnek Türk kadını mı yapıyor?”

Son Haberler