Şevki Yılmaz suikastı derin devlet’e bağladı

Eski Refah Partisi milletvekili ve Yeni Akit gazetesi yazarı Şevki Yılmaz sosyal medya hesabından özel harp dairesinin halen yaşadığını iddia etti...

Eski Refah Partisi milletvekili ve Yeni Akit gazetesi yazarı Şevki Yılmaz sosyal medya hesabından özel harp dairesinin halen yaşadığını iddia etti.

Şevki Yılmaz, Rize Belediye Başkanı ve Milletvekili olduğu dönemde Atatürk ve Meclis aleyhindeki sözleriyle gündeme gelmişti. Yılmaz’ın Türk askerine de ‘Moskof ayısı’ hakaretinde bulunduğu biliniyorken, Twitter adresinden Atatürk’ün “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” sözüne göndermede bulunmuştu. Şevki Yılmaz, “Egemenlik, kayıtsız ve şartsız her yerde ve her zaman sadece Allah’a aittir!” diye yazmış ve Atatürk’e “Deccal” göndermesinde bulunmuştu.

Şevki Yılmaz bu kez de Twitter’dan Rus Büyükelçiye suikastın ardından derin devleti işaret edip, “Bu ülkede hala özel harp dairesi açık kalabiliyorsa ve istediği gibi faaliyet gösterebiliyorsa asla terörün bitirilebilmesi mümkün değildir” diye yazdı. Yılmaz, “Gerek canlı bomba eylemleri gerekse Rus elçisine yapılan suikast, derin devletten bağımsız olamaz! Devletimiz bu ihanetin hesabını sormalıdır!” ifadelerini paylaştı.

İşte o paylaşımlar…

Son Haberler