“Senin yaptıklarına ancak iblis teşebbüs edecektir’ dediğin birisi başta mı dursun?”

Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Sayın Cumhurbaşkanı’nın düşmesi, milletin devletin düşmesi anlamına geldiği için yanındayım” sözlerini eleştiren Özel, basın toplantısında kayda alınan videosunu da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Bahçeli’nin Cumhur İttifakı’nın devamına yönelik sözlerini değerlendirdi. Özel, “Senin yaptıklarına ancak iblis teşebbüs edecektir” dediğin birisi başta mı dursun Sayın Bahçeli? O gün doğru söylüyorsa bu adam nasıl ülkenin başında kalmalıdır. Bugün doğru söylüyorsa, o günkü laflara utanılmadan nasıl sahip çıkılmaktadır?” şeklinde konuştu.
[Haber görseli]CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı.

Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Sayın Cumhurbaşkanı’nın düşmesi, milletin devletin düşmesi anlamına geldiği için yanındayım” sözlerini eleştiren Özel, basın toplantısında kayda alınan videosunu da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Devlet Bahçeli’nin Türkiye Gazetesi’nden Süleyman Özışık’la yaptığı görüşmede dile getirdikleri, bugün birçok medya organında yer almıştı.

Özışık, Bahçeli’nin sözlerini, “Bedeli ne olursa olsun, Erdoğan’ı yalnızlığa terk etmek gibi bir düşüncesi yok. ‘Geçmişte AK Parti hakkında ne demişsem arkasındayım ama Erdoğan’ın yalnızlığını ayrı bir yere koyuyorum. Sayın Cumhurbaşkanı’nın düşmesi, milletin devletin düşmesi anlamına geldiği için yanındayım’ diyor” şeklinde aktarmıştı.

Bahçeli’nin bu sözlerini CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, kameraların karşısına geçerek değerlendirdi. Özel şu ifadeleri kullandı: “Senin yaptıklarına ancak iblis teşebbüs edecektir” dediğin birisi başta mı dursun Sayın Bahçeli? O gün doğru söylüyorsa bu adam nasıl ülkenin başında kalmalıdır. Bugün doğru söylüyorsa, o günkü laflara utanılmadan nasıl sahip çıkılmaktadır?….”

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gezi davasında tüm sanıklar beraat etti

Gezi eylemlerine finansal destek ve koordinasyonu sağladıkları iddialarıyla suçlanan aralarında Osman Kavala, Ayşe Mücella Yapıcı ve oyuncu Mehmet Ali Alabora'nın da bulunduğu davada karar çıktı.

Kılıçdaroğlu Gezi Direnişi’ne sahip çıktı: Hayatı sorgulayan gençlerin bir baskı rejimine tepkisidir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Gezi olayları okumuş, hayatı sorgulayan gençlerin bir baskı rejimine tepkileridir. Dolayısıyla gençleri yaptıkları eylemde saygıyla sevgiyle karşılamak gerekir” dedi.

İBB, “İmamoğlu beni işten çıkardı” diyen İGDAŞ çalışanının emekliliğini istediği belgeyi paylaştı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, Ulaş Karanfil isimli İGDAŞ çalışanının “İşten çıkarıldım” iddiasını yalanladı.

Son dakika… Ankara bu iddiayla çalkalanıyor: AKP’de peş peşe Babacan istifaları

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın siyaset sahnesinde yerini almaya hazırlanan partisi için geri sayım sürerken, Ankara'da politika kulislerini hareketlendiren iddialar da peş peşe geliyor. Babacan'a yakın kaynaklar en geç Mart başında partinin kuruluş dilekçesinin verileceğini ve AKP’den istifa eden bazı isimlerin partiye katılacağını belirtti.

Devlet Bahçeli: Darbe iddiaları maalesef herkesin diline düşmüştür

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık olağan Meclis grup toplantısında konuşuyor.
209,669BeğenenlerBeğen
4,900TakipçilerTakip Et