“Sen utanma biz utanalım Cebrail”

Ekrem İmamoğlu ile genç öğrenci arasında yaşanan diyalog sosyal medyanın gündemine oturdu.  Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen İmamoğlu'nun adının Cebrail olduğu öğrenilen öğrenciyle yaşadığı diyalog gündeme damga vurdu. 

Ekrem İmamoğlu ile genç öğrenci arasında yaşanan diyalog sosyal medyanın gündemine oturdu.

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen İmamoğlu’nun adının Cebrail olduğu öğrenilen öğrenciyle yaşadığı diyalog gündeme damga vurdu.

Genç Cebrail, İmamoğlu ile sohbet ederken çalıştığını söyledi.

İmamoğlu ise “Çalışmak güzel ama okul ne durumda” diye sordu.

Genç Cebrail ise “Maddi durumum elvermedi” dedi ve ekledi; “Utandığım için söyleyemedim.”

İmamoğlu’nun yanıtı ise “Sen utanma biz utanalım” oldu.

İŞTE O ANLAR: 

İmamoğlu basın danışmanı Murat Ongun’a tembihleyerek Cebrail’le iletişime geçmesini ve kendisini ziyaret edeceğini söyledi.

Erdoğan’dan ‘Kemalistler darbe yapabilir’ diyen yandaşlara ayar: Herhalde bunlar pek yiyip içemiyor, gezip tozamıyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni darbe söylentilerine ilişkin "Böyle bir şeye siz inanıyor musunuz? Bunlar tamamen bir kumpanya. Bu kampanyaya da maalesef doluşa gelip sizin gibi, hakikaten saygın olan gazeteci arkadaşlarımızın bu oyuna gelmelerini anlamakta zorlanıyorum." diye konuştu. Osman Kavala'ya, Gezi olaylarına ilişkin davanın ardından başka bir soruşturma nedeniyle tekrar gözaltı kararı verildiği ve bunun üzerine yargıya yönelik eleştirilen bulunduğunun ifade edilmesi üzerine de Erdoğan, bu eleştirilere katılmadığını dile getirdi.

Müfettişler ortaya çıkardı: Gökçek’e ihaleye fesat soruşturması

Ankara Büyükşehir Belediyesi müfettişleri, 2005'te alınan özelleştirme kararına rağmen Belbeton A.Ş.’ye özelleştirme gerçekleşmeden önce milyonluk yatırımlar yapıldığı, protokole göre Belediye’ye vermesi gereken kârın Meclis Kararları alınarak şirketin sermayesine eklendiğini ortaya çıkardı. Raporda, oluşan 16 milyon 241 bin 345 dolar zararın eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, encümenler, ilgili bürokratlardan tazmini için dosyanın hukuk müşavirliğine gönderileceği de yer aldı.

Ekrem İmamoğlu o kararın ardından çileden çıktı: İsyan ediyorum

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediyesi'ne yaptığı ziyaretin ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtla

Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti mesajının altında ne yatıyor?

MHP lideri Bahçeli'nin İYİ Parti'deki istifalarla ilgili mesajının altından Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın yeni partileri çıktı.

Nuh Mete Yüksel’den soruyu soran muhabire: Erdoğan gerekirse yargılanmalı… Beni içeri attıracaksın!

Eski Ankara Devlet Güvenlik Mahkemesi Başsavcısı Nuh Mete Yüksel, FETÖ'nün siyasi ayağı tartışması konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
209,638BeğenenlerBeğen
4,902TakipçilerTakip Et