Selçuk Yöntem’den Metin Akpınar ve Müjdat Gezen tepkisi

Ünlü Oyuncu Selçuk Yöntem, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın sanatçı Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatmasına tepki gösterdi.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın sanatçı Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatması gündeme damga vurdu.

Çünkü soruşturmadan kısa bir süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Beni ipe götüreceklermiş, bunu sanatçı müsveddeleri yapacakmış, senin her yerin sanatçı olsa ne yazar. Beni ipe götürecekmiş, senin haddine mi? Biz şahadete inanmış insanlarımız: Biz bunların bedelini ödemeye hazırız. Bunlar sanatçı müsveddesi. Bunun bedelini ödeyecekler” demişti.

Ünlü Oyuncu Selçuk Yöntem, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın sanatçı Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatmasına tepki gösterdi.

Selçuk Yöntem, “Sevgili Metin Akpınar ve Müjdat Gezen ağabeylerim örnek aldığımız, milyonların sevdiği iki değerli sanatçıdır. Bu çok üzücü bir durum. Olmaması gereken bir durum” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Son Haberler