Cumartesi / 19 Eylül 2020

Sedat Peker’den DHKP-C’lilerin mezarlarına ziyaret

Türkiye'de Ramazan Bayramı ziyaretleri sürüyor. İstanbul'da çok ilginç bir mezar ziyareti vardı.

205,753BeğenenlerBeğen
8,582TakipçilerTakip Et

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve bir süre cezaevinde kaldıktan sonra serbest kalan Sedat Peker, DHKP-C’lilerin mezarlarını da ziyaret etti.

Mezar başlarında dua eden Peker, “‘ÖLDÜLER AMA YENİLMEDİLER’ sözünü mezar taşlarına yazdıran, gerçek anlamda bir duruşları olan 30 sene önceki DHKP-C’lilerin de mezarını ziyaret edip dua ettim” dedi.

Ziyareti kendi sayfasından paylaştığı ziyaretle ilgili Peker, “Tam mezarlıktan çıkacak iken farklı görüşleri savunduğumuz hatta düşman dahi olsak ‘ÖLDÜLER AMA YENİLMEDİLER’ sözünü mezar taşlarına yazdıran, gerçek anlamda bir duruşları olan 30 sene önceki DHKP-C’lilerin de mezarını ziyaret edip dua ettim… Bugün kendini onların devamı olduğunu söyleyen sözde DHKP-C’li, özde ise para için cinayet işleyen kiralık katilleri düşünüp, kendi kendime tebessüm ettim” ifadelerini kullandı.

En çok okunanlar

Gündem

Gelecek Partisi’nde sona mı gelindi? Peş peşe istifalar!

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu'nda yer alan Hakan Kobal, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı

Kadınlar tuvaletini kullandı işten atıldı

Bursa’da çalıştığı mağazada kadınlar tuvaletini kullanınca tazminatsız kovulan satış temsilcisi soluğu mahkemede aldı. İş Mahkemesi’nin “Kıdem tazminatı ödenmeli” dediği işçiye kötü haber Yargıtay’dan geldi. Yüksek mahkeme, erkek personelin kadınlar tuvaletine girmek suretiyle iş yerinde huzursuzluğa yol açmasını başlı başına tazminatsız işten atılma sebebi saydı.

Maskede büyük tehlike! Sadece Türkiye üretiyor!

Salgının başından beri bir çok tartışmaya sebep olan maske konusunda yeni bir iddia ortaya atıldı. Marmara Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Erkan İşgören, pandeminin başında, hiçbir filtreleme özelliği olmayan maske oranın yüzde 75 olduğunu, bugün ise bu oranın yüzde 95’e çıktığını söyledi.

Fatih Portakal dayanamadı yerel haberler sunmaya başladı!

FOX TV Ana Haber spikerliğinden ayrılarak İzmir’de yaşama başlayan gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından yeni bir video paylaştı.

Alkollü hakim ortalığı birbirine kattı

Adana’da Sulh Hukuk Hakimi olan Hayrettin Yavuz, alkollü bir şekilde araç kullanırken trafik polislerine yakalandı. Bu sırada polislere hakaret eden ve aracının lastiklerini kesen Yavuz hakkında soruşturma izni verildi. Yavuz, tedbiren Van Hakimliğine atandı