Pazartesi / 28 Eylül 2020

Sedat Peker o gün bugün dedi ve konuştu: Kanı bozuk olan sapıklar…

Sedat Peker kendi web sayfasında yayınladığı yazısında idam cezasının biran önce getirilmesini istedi.

205,612BeğenenlerBeğen
8,582TakipçilerTakip Et

Yeraltı dünyasının ünlü ismi Sedat Peker web sayfasında çocuk taciz ve cinayetlerinin arttığını belirterek idam cezasının biran önce yasalaştırılmasını istedi.

İşte Peker’in o yazısı:

Kıymetli Dostlarım,

Bizlerin nazar değer diye yüzlerine bile bakmaya kıyamadığımız tüm çocuklarımıza son zamanlarda sapık ve cani ruhlar tarafından gerçekleştirilen eylemlerin çoğalmasına mutlaka sizler de şahit oluyorsunuz. (Bu canice eylemlerden sonra Milletçe idam cezasının hangi sebeple Meclisteki Milletvekilleri tarafından kanun çıkarılarak geri getirilmediğini tartışmaktayız.)

Bazıları olaya hukuki sorumluluk üzerinden yaklaşıp eğer ki idam cezası uygulandıktan sonra o kişinin suçsuz olduğu anlaşılırsa bu vicdani yükün altından kimse kurtulamaz diyorlar. Bu şekilde düşünenlere katılmakla beraber onların endişelerini giderecek bir çözüm olduğunu düşünüyorum.

Ufak çocuklara karşı yapılan cinsel saldırılarda idam hükmü uygulanır. Ancak bu hüküm uygulanmadan önce ceza verilirken yeterli görülen deliller, (Kan, Sperm, Parmak izi, Ses, Görüntü kaydı) bir uzman heyeti tarafından incelenip delilin hiç bir surette değişmeyecek sağlamlıkta olduğu raporu verilirse idam hükmü uygulanır diye Türk Ceza Kanunu’na eklenecek bir maddenin bu sorunu çözeceğine inanıyorum.

Vicdani gerekçelerle idama karşı olanların hassasiyeti de bu şekilde halledilmiş olacaktır. Kanı bozuk olan sapıkların cezaevlerinde beslenmesi bizlerin anlayabileceği birşey değil. Gördüğüm kadarıyla ülke nüfusumuzun hepsi de benim gibi düşünüyor.

Sayın Cumhurbaşkanımız da bu tip bir yasayı onaylayacağını söylediği halde meclisten neden bu yasa geçmemektedir.

Sayın milletvekilleri böyle bir yasanın yükünü omuzlarında taşıyabilme cesareti gösteremiyorsa konuyu asil olana havale etsinler. Bizler de Türk Milleti olarak referandumumuzu yapıp ölümle neticelenen terör ve cinsel saldırı suçlarında idam hükmü uygulanır kararını oylar ve bu yasayı çıkarırız.

Bu yasanın çıkmasıyla da millet olarak mutlu, mesut ve bahtiyar oluruz. “Zalimler için yaşasın Cehennem”

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

Son Haberler

Mahkemeden bir ‘Taşyapı’ kararı daha: Bakanlık iskanı durduruldu

İstanbul Kadıköy'deki Meteoroloji arsasına 4 adet gökdelen inşa eden ve ‘inşaatı hukuka aykırı ve keyfi eylemlerle’ durdurarak şirketi zarara uğrattığı gerekçesiyle Kadıköy Belediyesi’ne açtığı tazminat davasını kazanan Taşyapı’yla ilgili mahkemeden bir karar daha geldi. Taşyapı’ya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen iskan mahkeme tarafından durduruldu.

Maaşlarını alamayan inşaat işçileri eyleme geçti

Aydın'da Vakıflar Genel Müdürlüğü binasının yapımını üstlenen firmada çalışıp, 2 aydan bu yana ücretlerin bir kısmını alabildiklerini öne süren 22 işçiden 6'sı, 5 katlı inşaatın tepesine çıkarak eylem yaptı. Demir kalıp ve tahta parçalarını aşağı atan işçiler "Hakkımızı istiyoruz" dedi.

Soma faciası ile ilgili 5 yöneticiye daha dava açıldı

Manisa'nın Soma ilçesinde 310 madencinin yaşamını yitirdiği faciayla ilgili 5 yöneticiye dava açıldı

Bitlis’’te toplantı ve yürüyüşler 7 gün yasak

Bitlis'te her türlü gösteri, basın açıklaması ve yürüyüşler, Valilik tarafından 7 gün boyunca yasaklandı.

Rektörden Fethullah isimli öğrenciye: Babana söyle ismini değiştirsin

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Öğretmenler Günü nedeniyle gittiği Yarımca İlkokulu'nda, bir öğrencinin adının Fethullah olduğunu öğrenince, "Babana söyle, ismi hemen değiştirsin" dedi.

Gündem

Metrobüste yok dedirten olay !

Beylikdüzü'nden Cevizlibağ yönünde ilerleyen metrobüsteki bir yolcu kuralları hiçe sayarak ayaklarını uzatıp sigara içti. Yolcunun pes dedirten halleri başka yolcunun cep telefonunun kamerasına yansıdı.

Erkan Mumcu’nun katıldığı 40’ın tüm kayıtları silindi!

Geçtiğimiz günlerde Jülide Ateş ile 40 programına konuk olan Erkan Mumcu, programın tüm kayıtlarının neden silindiğini sordu.

Azerbaycan’dan Türkiye kararı: Türkiye haricindeki tüm uçuşlar iptal edildi

Azerbaycan ile Ermenistan arasında gerilim artarken, Ermenistan'ın saldırı ile Azerbaycan'daki sivil yerleşim alanlarını hedef alması sonrası bölgeden sıcak haberler gelmeye devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı’ndan pozitif vakalar için yeni önlem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, karantina ihlallerini önlemek için koronavirüs testi pozitif çıkanlara elektronik bileklik takılacağını açıkladı.

Ahmet Çakar’ın “Ne sıfatla orada maçı izliyor?” sözleri üzerine Acun yayına bağlandı

Galatasaray-Fenerbahçe derbisini protokolden izleyen Acun Ilıcalı'ya yüklenen Ahmet Çakar'a, yayına telefon ile bağlanan Acun Ilıcalı çok sert yanıt verdi.