Seda Sayan’dan AKP’li belediye başkanı hakkında suç duyurusu

Seda Sayan AKP'li belediye başkanı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Seda Sayan, kendisi hakkında “Aşağılık bir kadın” ifadesini kullanan AKP Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu.

Seda Sayan’ın inşaat işçileriyle ilgili yaptığı açıklamayı Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, şu sözlerle eleştirmişti: “Bu kadar ahlaksızca, namussuzca bir kelamı Türkiye Cumhuriyeti kanallarında söyleyebilecek kadar aşağılık bir kadın!” Sayan, bu sözler üzerine Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/258749674″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/687011957_1920x1079.jpg?r=pad” caption=”Seda Sayan Sperm bankası da neymiş, ne inşaat işçileri var”]BAŞKAN NE DEMİŞTİ?
“Seda Sayan bir programında kadına diyor ki ‘Çocuk yapmayı düşünüyor musun?’ kadın ‘evlenmeden olmaz’ diye cevaplıyor. Konu öyle gidiyor böyle gidiyor sperm bankasına geliyor. En sonunda ahlaksız kadın diyor ki, ‘ona gerek yok canım bir inşaat işçisi de iş görür.’ Bu kadar ahlaksızca, namussuzca bir kelamı Türkiye Cumhuriyeti’nin kanallarından söyleyebilecek kadar aşağılık bir kadın sizlerin seyrettiği programı sunuyor. Bakın, sizlerden rica ediyorum. Bu toplumun temel değerini temel unsurunu sizler oluşturuyorsunuz. Sizlerin inancı bizim gelecek nesillerimizi oluşturacaktır. Hem kendinize, hem yakın çevrenize hem de çocuklarınıza doğru şeyleri seyrettirin”

Son Haberler