Pazartesi / 13 Temmuz 2020

Seçim sonuçları Cem Küçük’ü şok etti: Bu nasıl oldu? Bilen izah edebilir mi?

Yandaş Cem Küçük Kırşehir'de CHP'nin kazanmasına anlam veremedi.

206,912BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et

Sandıkların yüzde 98’inin açıldığı Kırşehir’de CHP Adayı Selahattin Ekicioğlu yüzde 39 oy alarak rakiplerinin önüne geçti.

Ekicioğlu, kimsenin seçimi kaybetmediğini, kent halkının kazandığını söyledi. Kırşehir’in yerel yönetimi 2014’ten beri AKP’deydi.

Kırşehir’in kaybedilmesine tepki gösteren iktidar yandaşı Cem Küçük ise sosyal medya hesabından garip bir paylaşım yaptı.

Küçük Kırşehir’in CHP adayı tarafından kazanıldığı haberi “Bu nasıl oldu? Bilen izah edebilir mi?” diye paylaştı.

İŞTE O MESAJ

 

“En iyi CHP’li benim”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Genel Sekreter atamasının ardından hakkında yapılan eleştirilere 'En iyi CHP'li benim' diye yanıt verdi.

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.
206,912BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et