Seçim sonuçları Cem Küçük’ü şok etti: Bu nasıl oldu? Bilen izah edebilir mi?

Yandaş Cem Küçük Kırşehir'de CHP'nin kazanmasına anlam veremedi.

Sandıkların yüzde 98’inin açıldığı Kırşehir’de CHP Adayı Selahattin Ekicioğlu yüzde 39 oy alarak rakiplerinin önüne geçti.

Ekicioğlu, kimsenin seçimi kaybetmediğini, kent halkının kazandığını söyledi. Kırşehir’in yerel yönetimi 2014’ten beri AKP’deydi.

Kırşehir’in kaybedilmesine tepki gösteren iktidar yandaşı Cem Küçük ise sosyal medya hesabından garip bir paylaşım yaptı.

Küçük Kırşehir’in CHP adayı tarafından kazanıldığı haberi “Bu nasıl oldu? Bilen izah edebilir mi?” diye paylaştı.

İŞTE O MESAJ

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İslam’dan terörist çıkmaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'de Cambridge Camii'nin açılışında konuştu ve Yunus Emre'nin 'Bir kez gönül yıktın ise' adlı şiirini okudu.

Ahmet Davutoğlu’nun partisinin ismi sızdı! Başkanlık yerine parlamenter sistem…

Ahmet Davutoğlu’nun yeni partisi için geri sayım başladı. Partinin adının Bizim Parti olacağı öne sürüldü. İnternet Haber’in iddiasına göre Çarşamba günü yeni parti resmen ilan edilecek.

Vatandaşın parası böyle gasp edilmiş: Melih Gökçek döneminde belediyeden Osmanlıspor’a 2 milyon

Osmanlıspor’a 25 yıllığına bedelsiz devredilen Yenikent Stadı için belediye bütçesinden bir yılda 2 milyon TL harcandığı ortaya çıktı. Kaymakamlık, elektrik ve doğalgaz giderleri yurttaşın sırtına yüklenen stadın tahliye kararına uymadı.

Ceren Özdemir’in katilinin ifadesi: ‘Yeni avlar aradım’

Ordu’da Ceren Özdemir’i evinin kapısının önünde kalbinden bıçaklayarak öldüren açık cezaevinden iki kez firar eden cinayet hükümlüsü Özgür Arduç’un ifadesi ortaya çıktı. Katil zanlısının ifadesinde kullandıkları sözler ise kan dondurdu. Katil zanlısı Arduç ifadesinde Ceren’i öldürdükten sonra “Sabah inşaatta kaldım. Meyve aldım yeni avlar aradım ancak fırsatını bulamadım” ifadelerini kullandı.

Meclis’te Alevi önergesi kavgası… MHP’lilerden ‘git’ diyen Tanrıkulu’na ‘it’ saldırısı

TBMM Genel Kurulu’nda, HDP Grubunun Alevilere yönelik gerçekleşen sistematik saldırıların detaylı olarak araştırılması için Meclis başkanlığına verdiği araştırma önergesinin görüşülmesi sırasında tartışma yaşandı.
210,622BeğenenlerBeğen
4,583TakipçilerTakip Et