Salı / 7 Temmuz 2020

Seçim planı adım adım işliyor… AKP’nin kazanacağı koşullar oluşunca sandığa gidilecek

Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'in konuğu akademisyen Fatih Yaşlı oldu. Yaşlı, AKP iktidarının seçim sisteminden, meslek odaları yasasına ve siyasi patrtiler kanunu dahil bir dizi değişiklikle adım adım seçimi kazanmayı garanti altına alacak adımlar attığına dikkat çekti.

206,998BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et

Fatma Karaağaç’la Gündem Özel’in konuğu akademisyen Fatih Yaşlı oldu. Yaşlı, AKP iktidarının seçim sisteminden, meslek odaları yasasına ve siyasi patrtiler kanunu dahil bir dizi değişiklikle adım adım seçimi kazanmayı garanti altına alacak adımlar attığına dikkat çekti.

Yaşlı şunları söyledi:

Adım adım barolar, İş Bankası, yeni partilerin seçime sokulmaması ve daha da önemlisi dar/daraltılmış bölge sistemi ve daha başka hinlikler gündeme gelecek. AKP”nin kazanabileceği bir seçim için şartların olgunlaştığına karar verilince sandığa gidilecek”

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Egemen Bağış’ salvosu: Bu sahtekar, rüşvetçi adam…

Kılıçdaroğlu, TBMM'nin Yılmaz Özdil hakkında suç duyurusunda bulunmasına ve “Her Cuma bir ayet sallıyorum, bakara makara” diyerek Kuran ayetleri ile dalga geçen Egemen Bağış'ın son paylaşımına tepki gösterdi.

Musavvat Dervişoğlu’yla Resul Tosun birbirine girdi: Yav sen ne kadar boş bir adamsın be

Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında tartışma çıktı... Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında AKP'nin çoklu baro teklifi tartışıldı.

‘AKP, anket yaptırıp erken seçimi tartıştı’ iddiası

Anketlerde, toplumun eğilim olarak böylesine felaketlerde var olan otoriteye yöneldiği ve AKP’nin oy oranının yükseldiği ortaya çıktı. Bunun üzerine, AKP kurmayları, bir erken seçimi aralarında tartışmaya başladılar.

CHP’li İlhan Kesici noktayı koydu: Bana ‘Yallah AKP’ye demek ayıptır

CHP'li İlhan Kesici, İBB'nin satın aldığı Fatih portresine yönelik yaptığı eleştiri sonrası sessizliğini Tele 1'e bozdu.

Patlama sonrası yemekte ortalık karıştı! Fabrika sahibi ‘Erdoğan’ın talimatı’ dedi, belediye yalanladı

Hendek'te bulunan havai fişek fabrikasındaki patlamanın ardından MÜSİAD Genel Başkanı ve Şube Başkanları, Fabrikası sahibi MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar Coşkun'a destek vermek için yemek düzenledi. Yemekle ilgili yeni bir tartışma ortaya çıktı...
206,998BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et