Cumartesi / 11 Temmuz 2020

Faruk Demir’den İsmail Saymaz’la Deniz Zeyrek’e açık çağrı!

Gazetecilerin Ekrem İmamoğlu'na Kaz yemeği ısmarlaması Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Yandaşlar Ekrem İmamoğlu'nu hedef alırken masada içki içtiği iddiasında bulunmuş ancak İmamoğlu'nun su içtiği ortaya çıkmıştı. 

206,925BeğenenlerBeğen
8,578TakipçilerTakip Et

Gazetecilerin Ekrem İmamoğlu’na Kaz yemeği ısmarlaması Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Yandaşlar Ekrem İmamoğlu’nu hedef alırken masada içki içtiği iddiasında bulunmuş ancak İmamoğlu’nun su içtiği ortaya çıkmıştı.

Yandaşların İmamoğlu hakkındaki iftiralarına yanıt veren Sözcü yazarı Deniz Zeyrek de yemeği kendilerinin organize ettiğini duyurmuştu.

Gazeteci İsmail Saymaz da sosyal medya hesabından Deniz Zeyrek’e bir çağrıda bulundu. Saymaz, Twitter hesabından “Sayın  @Deniz_Zeyrek sana buradan sesleniyorum: Bizi de kaz yemeye götür” dedi.

Deniz Zeyrek de Saymaz’a “Sayın Saymaz, bilirsin kaz etinin sindirimi biraz zordur 🙂 Kendine güveniyorsan seve seve..” dedi.

Saymaz’ın Zeyrek’e yanıtı ise, “Bana kaz ısmarlaman için belediye başkanı olmam mı lazım?” ifadeleriyle yanıt verdi.

FARUK DEMİR’DEN DÜELLOYA ÖNERİ 

İkili arasındaki Kaz yeme muhabbetine dahil olan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir de “Sevgili @Deniz_Zeyrek ve  @ismailsaymaz ben de Ardahan’dan sizlere açık çağrı yapıyor ve Ocak ayında Kaz yeme düellosu için sizleri Ardahan’a davet ediyorum.” dedi.

BAŞKANDAN YEMEKTEN SONRA TÜRKÜ DE SÖYLER

Demir’in davetini yanıtsız bırakmayan Deniz Zeyrek de İsmail Saymaz’a davete katılma çağrısı yaptı. Saymaz da daveti kabul ettiğini “Başkan yemekten sonra bize türkü de söyler” sözleriyle kabul etti.

 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Tramvaydaki yaşlı sapık kadınlar tarafından suç üstü yakalandı

İzmir'de tramvayda yaşlı bir kişi 15 yaşındaki genç kızların fotoğrafını çekerken, fotoğrafını çektiği kız çocuğu tarafından yakalandı.

Müslümanlara korona virüs bulaştırmak için harekete geçtiler, İngiliz İstihbaratı açıkladı

İngiltere Bağımsız Aşırı Irkçılığa Karşı Komisyon (CCE), İngiliz istihbaratına verdiği raporda, Neo-Nazi ve aşırı sağcı grupların Yahudilere ve Müslümanlara korona virüs (Covids-19) bulaştırmak için eylemler düzenleyeceği bildirildi.

Yoldan geçenlere cinsel organını gösteren taksici için İBB’den emsal karar!

Şişhane Meydanı’nda yolu kapatarak müşteri kavgasına giriştiği esnada kendisine tepki gösteren 4 kişiye küfür ve hakaretler ederek cinsel organını gösteren 4 suç kaydı olan taksici savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. İBB ise çalışma iznini iptal etti.

Ayasofya’nın açılacağı tarihle ilgili çarpıcı Lozan detayı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya'nın ibadete açılacağını duyurduğu tarihle ilgili Lozan detayı!

Erdoğan’dan Ayasofya önünde toplanan vatandaşlara tepki

Danıştay'ın Ayasofya kararının ardından, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Millete Sesleniş konuşması gerçekleştirdi.
206,925BeğenenlerBeğen
8,578TakipçilerTakip Et