Faruk Demir’den İsmail Saymaz’la Deniz Zeyrek’e açık çağrı!

Gazetecilerin Ekrem İmamoğlu'na Kaz yemeği ısmarlaması Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Yandaşlar Ekrem İmamoğlu'nu hedef alırken masada içki içtiği iddiasında bulunmuş ancak İmamoğlu'nun su içtiği ortaya çıkmıştı. 

Gazetecilerin Ekrem İmamoğlu’na Kaz yemeği ısmarlaması Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Yandaşlar Ekrem İmamoğlu’nu hedef alırken masada içki içtiği iddiasında bulunmuş ancak İmamoğlu’nun su içtiği ortaya çıkmıştı.

Yandaşların İmamoğlu hakkındaki iftiralarına yanıt veren Sözcü yazarı Deniz Zeyrek de yemeği kendilerinin organize ettiğini duyurmuştu.

Gazeteci İsmail Saymaz da sosyal medya hesabından Deniz Zeyrek’e bir çağrıda bulundu. Saymaz, Twitter hesabından “Sayın  @Deniz_Zeyrek sana buradan sesleniyorum: Bizi de kaz yemeye götür” dedi.

Deniz Zeyrek de Saymaz’a “Sayın Saymaz, bilirsin kaz etinin sindirimi biraz zordur 🙂 Kendine güveniyorsan seve seve..” dedi.

Saymaz’ın Zeyrek’e yanıtı ise, “Bana kaz ısmarlaman için belediye başkanı olmam mı lazım😔” ifadeleriyle yanıt verdi.

FARUK DEMİR’DEN DÜELLOYA ÖNERİ 

İkili arasındaki Kaz yeme muhabbetine dahil olan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir de “Sevgili @Deniz_Zeyrek ve  @ismailsaymaz ben de Ardahan’dan sizlere açık çağrı yapıyor ve Ocak ayında Kaz yeme düellosu için sizleri Ardahan’a davet ediyorum.” dedi.

BAŞKANDAN YEMEKTEN SONRA TÜRKÜ DE SÖYLER

Demir’in davetini yanıtsız bırakmayan Deniz Zeyrek de İsmail Saymaz’a davete katılma çağrısı yaptı. Saymaz da daveti kabul ettiğini “Başkan yemekten sonra bize türkü de söyler” sözleriyle kabul etti.

 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

AKP panikte…50 bin üye istifa etti!

Eylül-Kasım ayları arası 57 bin kişinin ayrıldığı AKP'nin üye sayısı, son 4 ayda 114 binlik bir düşüş gösterdi. CHP ve İYİ Parti ise 4 ayda 30 binden fazla yeni üye kazandı.

Eski Fazilet partili Bülent Arınç’tan Gelecek Partisi’ne veryansın!

Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partileri ile AK Parti'de önemli görevlerde bulunan, eski Başbakan Yardımcısı ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, gazeteci Ömer Şahin'in kaleminden bugün piyasaya çıkan, kendi hayatının anlatıldığı 'Küçük Erbakan' kitabıyla ilgili konuştu.

‘Kanal İstanbul’ ‘Katar İstanbul’ olma yolunda!..

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup 1.5 ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Davutoğlu’na ‘Vekil isterse veririm’ demişti… AKP’den yanıt geldi

Siyaset dünyasında ‘kiralık vekil’ tartışması başladı. AKP Ünal, İYİ Parti lideri Akşener’in ‘Yeni partiler vekil isterlerse veririm’ açıklamasını eleştirdi. Ünal, “Türk siyasetinde bir bidat adeta oluşturdular. Bu, ‘kiralık vekil’ çok çirkin bir ifade farkındayım. Milletin iradesi kimsenin tekelinde değildir” dedi.

MHP’den çok sert Davutoğlu açıklaması

MHP'li Edip Semih Yalçın, Türkiye'de eski kirli defterlerin açıldığını savunarak ‘’MHP, tehditlere karşı devletin elini güçlendirmek için millî mutabakat zemini oluşması yönünde çaba sarf etmiştir” dedi. Yalçın, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e ‘Cambaz oynatıcısı’, Ahmet Davutoğlu’na da ‘’Yalancı pehlivan” dedi.
210,496BeğenenlerBeğen
4,597TakipçilerTakip Et