Sayı tartışmalarına Tuğçe Kazaz da katıldı… Bu sefer şaşırttı!

Manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz sosyal medyadan Adalet Mitingi konusunda paylaşımlar yaptı. kazaz mitinge yandaş kanalların ve AKP'lilerin yaklaşımını eleştirdi

207,611BeğenenlerBeğen
7,892TakipçilerTakip Et

Tuğçe Kazaz bu sefer Adalet Mitingi’ni savundu… Sosyal medyada yandaş paylaşımlarıyla dikkat çeken manken  ve oyuncu Tuğçe Kazaz bu sefer muhalefetin yanında yer aldı. Kazaz, “Mtingi sayı üzerinden vurmak ve görmezden gelmek utanç vericidir” dedi.

“Görmezden gelmek, sayı ile vurmaya kalkmak utanç verici”

Adalet Mitingine ilişkin paylaşımlar yapan Kazaz, “Kılıçdaroğlu ve ekibinin çıkış amacını ‘aklı başında’ herkes gibi ben de eleştirdim. CHP hiçbir zaman ulaşamadığı sayıya ulaşarak, bu provokatifsiz mitingi sayı üzerinden vurmak,birçok haberi canlı yayında veren televizyon kanallarının buna sessiz kalması utanç vericidir” ifadelerini kullandı.

İşte Tuğçe Kazaz’ın o paylaşımları;

Dünkü miting ile ilgili ciddi mide bulandırıcı gelişmeler söz konusu. Fikrimi paylaşacağım.

Kılıçdaroğlu ve ekibinin çıkış amacını aklı başında herkes tahmin edebilir. Bundan dolayı da eleştirebilir. Nitekim ben de eleştirdim.

Fakat Türkiye’nin azımsanmayacak kadar büyük olan bir kesimini temsil eden, ana muhalefet liderinin yapmış olduğu eylemi görmezden gelmek bir çok haberi canlı yayınla veren televizyon kanallarının buna sessiz kalması ve Görmezden gelmesi demokrasimiz açısından utanç vericidir.

Diğer yandan CHP’NİN hiç bir zaman ulaşmadığı bir sayıya ulaşarak gerçekleştirdikleri bu provokatifsiz mitingi, sayı üzerinden vurmak miting alanına toplanmış insanların taleplerini görmezden gelmek için metrekare hesapları ile insan sayısını çıkartmaya çalışmak daha 15 Temmuz’da canı pahasına demokrasi mücadelesi veren bu milletin aklına ve vicdanına, en hafif tabiriyle hakarettir.

Bana göre Sn. Erdoğan’ın ayna alanda yaptığı miting milyonlar ile tabir ediliyorsa, dünkü mitingin kalabalığı da milyonlar ile tabir edilir. Bizi biz yapan değerlerin aşındırılmasının temelinde, birbirimizin realitesine saygı duymamak ve yaralarını sarmak yerine, yaralamaktır.

En büyük hatamız ise İdeolojik bağımlılıklarımızdan dolayı, doğru olan bir şeyi yanlışa boğdurmaktır.

Benim davam şahıslarla sınırlandırılacak kadar küçük bir dava değil. Onun için doğruya doğru, yanlışa da yanlış demeye devam edeceğim.

Biliyorum İdeolojik bağımlılıklarınızdan ve önyargılarınızdan dolayı, bu doğrulara doğru olarak yaklaşmayanlarınız olacak ama doğru doğrudur

Bundan dolayı Retweet yapmayacaksınız.Belki de kızan yorumlar yazacaksınız ama yapılan bu mitinge yaklaşım, sebebi ne olursa olsun yanlıştır

Son olarak, uzun soluklu ve provokatif olmayan bir eyleme karşı, basının duyarsızlığını ve sayı üzerinden eleştirenleri şahsen kınıyorum.

Ha! bu arada sorulması gereken doğru soru, Kılıçdaroğlu teröristlerle kol kolaydı yerine, onlar terörist ise neden hala dışardalar olmalı.

loading...

Ahmet Hakan’dan aç-kapa rezaletini aklama yazısı: Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye

İktidarın bile tam olarak açıklayamadığı sokağa çıkma skandalını aklamaya çalışan Ahmet Hakan, yaşanan 48 saatin hikayesini, 'Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye' diye kaleme aldı.

Bu iki fotoğraf siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak

Bu iki fotoğraf önümüzdeki dönemde siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak.

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.
207,611BeğenenlerBeğen
7,892TakipçilerTakip Et