Sayı tartışmalarına Tuğçe Kazaz da katıldı… Bu sefer şaşırttı!

Manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz sosyal medyadan Adalet Mitingi konusunda paylaşımlar yaptı. kazaz mitinge yandaş kanalların ve AKP'lilerin yaklaşımını eleştirdi

Tuğçe Kazaz bu sefer Adalet Mitingi’ni savundu… Sosyal medyada yandaş paylaşımlarıyla dikkat çeken manken  ve oyuncu Tuğçe Kazaz bu sefer muhalefetin yanında yer aldı. Kazaz, “Mtingi sayı üzerinden vurmak ve görmezden gelmek utanç vericidir” dedi.

“Görmezden gelmek, sayı ile vurmaya kalkmak utanç verici”

Adalet Mitingine ilişkin paylaşımlar yapan Kazaz, “Kılıçdaroğlu ve ekibinin çıkış amacını ‘aklı başında’ herkes gibi ben de eleştirdim. CHP hiçbir zaman ulaşamadığı sayıya ulaşarak, bu provokatifsiz mitingi sayı üzerinden vurmak,birçok haberi canlı yayında veren televizyon kanallarının buna sessiz kalması utanç vericidir” ifadelerini kullandı.

İşte Tuğçe Kazaz’ın o paylaşımları;

Dünkü miting ile ilgili ciddi mide bulandırıcı gelişmeler söz konusu. Fikrimi paylaşacağım.

Kılıçdaroğlu ve ekibinin çıkış amacını aklı başında herkes tahmin edebilir. Bundan dolayı da eleştirebilir. Nitekim ben de eleştirdim.

Fakat Türkiye’nin azımsanmayacak kadar büyük olan bir kesimini temsil eden, ana muhalefet liderinin yapmış olduğu eylemi görmezden gelmek bir çok haberi canlı yayınla veren televizyon kanallarının buna sessiz kalması ve Görmezden gelmesi demokrasimiz açısından utanç vericidir.

Diğer yandan CHP’NİN hiç bir zaman ulaşmadığı bir sayıya ulaşarak gerçekleştirdikleri bu provokatifsiz mitingi, sayı üzerinden vurmak miting alanına toplanmış insanların taleplerini görmezden gelmek için metrekare hesapları ile insan sayısını çıkartmaya çalışmak daha 15 Temmuz’da canı pahasına demokrasi mücadelesi veren bu milletin aklına ve vicdanına, en hafif tabiriyle hakarettir.

Bana göre Sn. Erdoğan’ın ayna alanda yaptığı miting milyonlar ile tabir ediliyorsa, dünkü mitingin kalabalığı da milyonlar ile tabir edilir. Bizi biz yapan değerlerin aşındırılmasının temelinde, birbirimizin realitesine saygı duymamak ve yaralarını sarmak yerine, yaralamaktır.

En büyük hatamız ise İdeolojik bağımlılıklarımızdan dolayı, doğru olan bir şeyi yanlışa boğdurmaktır.

Benim davam şahıslarla sınırlandırılacak kadar küçük bir dava değil. Onun için doğruya doğru, yanlışa da yanlış demeye devam edeceğim.

Biliyorum İdeolojik bağımlılıklarınızdan ve önyargılarınızdan dolayı, bu doğrulara doğru olarak yaklaşmayanlarınız olacak ama doğru doğrudur

Bundan dolayı Retweet yapmayacaksınız.Belki de kızan yorumlar yazacaksınız ama yapılan bu mitinge yaklaşım, sebebi ne olursa olsun yanlıştır

Son olarak, uzun soluklu ve provokatif olmayan bir eyleme karşı, basının duyarsızlığını ve sayı üzerinden eleştirenleri şahsen kınıyorum.

Ha! bu arada sorulması gereken doğru soru, Kılıçdaroğlu teröristlerle kol kolaydı yerine, onlar terörist ise neden hala dışardalar olmalı.

En çok okunan haberler

Ünlü anket şirketinden çarpıcı AKP yorumu: ‘Bırakın seçim kazanmayı, Meclis’e girdiklerine dua edecekler!’

Yerel seçimleri yüzde 98’lik başarıyla tahmin eden, tekrarlanan İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerini ise tam isabetle bilen Avrasya Araştırma Şirketi’nden siyasi partilerle ilgili yeni tahminler geldi.

10 Kasım’da Harf Devrimi’ni eleştiren Erdoğan’a Atatürkçü tarihçiden jet yanıt!

Atatürkçü tarihçi Sinan Meydan Erdoğan'a sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

Abdurrahman Dilipak 10 Kasım’da haddini aştı: Sevgi saygı zorla mı?

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, 10 Kasım'da kaleme aldığı "Sevgi ve saygı, zorla mı?" başlıklı yazısında 'Atatürk'ü Koruma Kanunu' olarak bilinen Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanun'un kaldırılmasını istedi.

Mehmet Eymür: Doğu Perinçek Amerikan ajanıdır

MİT Eski Üyesi Mehmet Eymür, Habertürk'te Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in "fabrikatör" sözleri sonrası bağlanarak Perinçek'e şok bir yanıt verdi. İkili arasında sert bir tartışma yaşandı.

Ekrem İmamoğlu, Atatürk için Dolmabahçe’de mevlit okuttu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 81. yılında mevlit programı düzenlendi.

Mehmet Eymür: Doğu Perinçek Amerikan ajanıdır

MİT Eski Üyesi Mehmet Eymür, Habertürk'te Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in "fabrikatör" sözleri sonrası bağlanarak Perinçek'e şok bir yanıt verdi. İkili arasında sert bir tartışma yaşandı.

Trump’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yazdığı ikinci mektup ortaya çıktı… İşte mektupta yazanlar!

ABD ile Türkiye arasında kriz yaratan mektup skandalında sıcak bir gelişme yaşandı. Londra merkezli Middle East Eye isimli internet sitesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ABD ziyareti öncesinde yeni bir mektup gönderildiğini öne sürdü. Trump'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönderdiği ikinci mektupta S-400'ler dolayısıyla yaptırım uygulanabileceğini dile getirdiği iddia edildi.

Saadet öğretmen mobbing yüzünden hayatına son verdi

Antep'te 6 katlı binadan kendini atarak hayatını sonlandıran Türkçe öğretmeni Saadet H.'nin sosyal medya masajında mobbinge dayanamadığını yazdığı ortaya çıktı.

Yandaş yazardan Vahdettin çıkışı: İstanbul’u alan dedesiydi, istediğine verir, keyfinin kahyası mısınız?

Türkiye gazetesi yazarı Prof. Dr. Ekinci, Vahdettin'in İstanbul'un temsili anahtarını İngiliz işgalcilere vermesini savundu.

Abdülkadir Selvi’den ‘Erdoğan Babacan’la yeniden görüşecek’ iddiası!

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, köşesinde konuyla ilgili son gelişmeleri aktardı.

Bolivya’daki darbenin lideri Camacho’nun kirli sicili

Bolivya'da Evo Morales'i hedef alan ABD destekli darbenin lideri olan Luis Fernando Camacho, aşırı dinci patron kimliğiyle biliniyor. Darbenin başındaki isim olan Camacho'nun adı 'Panama Belgeleri' skandalına da karışmıştı.