Pazartesi / 6 Temmuz 2020

Savcının karşısında hakkında şikayette bulunanın Berat Albayrak olduğunu öğrenen Feyza Altun: Bir yerlerde hakimler var!

Feyza Altun, savcının karşısında kendisi hakkında suç duyurusunda bulunan kişinin Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak olduğunu öğrendi. 

207,012BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et

Avukat Feyza Altun hakkındaki bir şikayet nedeniyle hakkında açılan soruşturma için savcının karşısına çıktı.

Altun, savcının karşısında kendisi hakkında suç duyurusunda bulunan kişinin Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak olduğunu öğrendi.

Altun, Albayrak’ın suç duyurusunun ardından sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Albayrak’a yanıt veren Altun, “Halbuki ekonomiyi arşa çıkaracaktık. Power Point sunumlarımız çok önemli diyecektik, Enflasyon yerlerde sürüklenecekti. Ama şimdi suç olmayan, hakaret bile olmayan şeylerle sırf göz korkutmak için suç duyurularıyla çokomelli çokomelli beni buralarda uğraştırıyorsunuz. E ben üzülüyor muyum? Üzülmüyorum, biraz eğleniyorum açıkçası… Çünkü hakaret etmiyorum, etmeyeceğim. Buradaki hakim ve savcılar sizden korkabilir. Anayasa Mahkemesi var Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi var, var oğlu var, bir yerlerde hakimler var! O yüzden çokomelli davalarda görüşmek üzere” dedi.

Feyza Altun’un Berat Albayrak’ın eşine gönüllü avukatlık önerisi Sevilay Yılman’ı gerdi: Başınıza bir iş gelirse…

 

 

9 YORUM

  1. Boş gezenin boş kalfası başka bir şey değil okumuş ama adam olamamış dedikleri zümreden.Diploma ve ya giydiğin cüppe seni adam yapmaz.Şhowgril olursan şansın belki açılır

  2. kurban olun berat beye be. bu ne çekememezlık.. alışacaksınız. geçti artık 1930ları hayal edenlerin dönemi. artık 2000li yıllardayız.lozanın 100 yılı geliyor. atamızın at koşturduğu libyaya giriyoruz. siz ne akılla ülkenin bu işlerini dilinize sararsınız yahu. ayıp.bak atanın suyunu içtiği, yemeğin yediği, enverle beraber falcıya gidip enver ve öteki ittikhatçının kurşunla öleceğini, kendininde 15 sene devlet başkanı olacağının falci bacı tarafından müjdelendiği yer o libya. aklınızı başınıza alın ve berat albayrak bahanesi ile tayyip beye ya da libyaya bilir bilmez sallamayın. SELANİKİ VERDİNİZ,BARİ LİBYAYI KURTARALIM.nasıl kemalistsiniz be. ben mi, bu piri fani halimle size akıl verip nasihat edeceğim.. nasiplenin işte.

  3. bismillahirrahmanirrahim!,
    kafirlerin devletinde böyle gak guk bla blalar bol olunca ve kabulenmişliğini fark etmeyenlere sadece boş boş gak guk bla bla Allah’ın!, emanet ettiği konuşma aracını işte böyle boş şeylere heba ederler!
    yaşasın İnsanlık=MÜSLÜMANLIK!

  4. mehmet ali bozyel değil mehmet tayyip erdoğan mübarek. yorumdaki cümleye bakar mısınız? “Kimse kusura bakmasın da en ufak tabirle bu yapılan şey hadsizliktir, kendini bilmezliktir, üstüne vazife olmayan şeylere burnunu sokarak popülizm yapmaktır, durumdan kendine vazife çıkarmaya çalışmaktır.” adam artık beynine değil diline bile vurmuş. fikir üretmekten aciz misiniz?, kendi cümleleriniz yok mu sizin, nasıl bir akıl tutulmasıdır bu?

  5. “Gerçek mi bilmem ama gerçekse duygum bu” diyerek aslında konu ile ilgili en ufak bir fikrinin ve bilgsinin olmadığını ağzıyla itiraf eden bu avukat hanım, avukatlığın da vermiş olduğu şımarıklıkla herkesin herşeyine burnunu sokabileceğini düşünmüş olsa gerek. E bir de siyasi olarak zıttı olunca Berat Albayrak, hemen espri adı altında çok zekice olduğunu düşündüğü bu sözleri sarf edebilmiş. Bir yandan Aile kutsaldır, ailelerin bozulmaması için toplum olarak elimizden geleni yapmamız gerekir diyeceksin, diğer taraftan konu ile ilglii en ufak bir bilgin yok iken gönüllü avukatlığa soyunup çağrı da bulunacaksın. Kimse kusura bakmasın da en ufak tabirle bu yapılan şey hadsizliktir, kendini bilmezliktir, üstüne vazife olmayan şeylere burnunu sokarak popülizm yapmaktır, durumdan kendine vazife çıkarmaya çalışmaktır. Pekii biri de çıkıp senin yaptığın gibi espri olsun diye derse ki sen insanları gönüllü ayırmaya çalışıyorsun, yoksa kocasında gözünmü var derse ne diyeceksin? Eminim ki sinirden küplere bineceksindir. O zaman hiç espri olarak görmeyeceksindir söyleneni. Di mi? Bence gündeme gelmek için ya da arkadaş ortamında zekice laf ediyor olmak için de olsa, tuz bu kadar sık kullanılmamalıdır.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Levent Gültekin açıkladı: Erdoğan’a çok yakın isimden “Ülke yıkıma gidiyor engelleyemiyoruz” itirafı

Gazeteci Levent Gültekin, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk oldu. Programda, Erdoğan'a çok yakın bir kişiyle konuştuğunu belirten Gültekin, birinci halkadaki ismin kendisine "Ülke büyük bir yıkıma gidiyor ve engelleyemiyoruz" dediğini aktardı.

CHP Sözcüsü, CNN’in İlhan Kesici üzerinden İmamoğlu gerilimi yaratma stratejisini üç cümleyle bozdu!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının soru cevap bölümünde CNN Türk muhabiri Öztrak'a İlhan Kesici'nin İBB ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik sert eleştirilerini hatırlattı. Öztrak soruya "İBB'yi ve İmamoğlu'nu ilk günde tebrik ettim, şimdi de tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu’ndan Ahmet Hakan’a çok konuşulacak ‘Erdoğan’ yanıtı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma Bakanı’nın bir gecede aniden görevden alınmasının arkasından Cengiz, Limak ve Kalyon’un kaybettiği ihale çıktı: Yeni Bakan geldi, kaybedilen ihale iptal edildi!

16 Mart’ta yapılan Çukurova Havalimanı ihalesine 2 firma girdi. Bu firmalardan biri olan Cengiz, Limak ve Kalyon’un girişimi ihaleyi kaybetti. 12 gün sonra ulaştırma bakanı görevden alındı, yeni bakan 15 Nisan’da eski ihaleyi iptal etti. Bu hafta yeniden ihaleye çıkılacak

Erdoğan’ın masasında: Sosyal medya düzenlemesi için iki formül

Erdoğan'ın masasında sosyal medya düzenlemesi için iki formül var, ya Fransa modeli ya ABD modeli.
207,012BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et